MenuClaas Arionile nüüd saadaval automaatpidur

Uudised 12.07.2021   

image for article

Claas on välja töötanud pidurisüsteemi, mis stabiliseerib traktori-haagise kombinatsiooni, et vältida probleeme raske koormaga allamäge sõitmisel.

Süsteemist võib kasu olla kallakutel ja libedatel pindadel ruloonpresside, lägatankerite, söödahaagiste ja järelveetavate pritside puhuö.

Cmatic-käigukasti ja õhkpiduritega traktoritel Arion 500 ja 600 saadaval olev süsteem töötab mootori pöördemomendi ja jõuülekande koormuste registreerimiseks käigukasti andurite abil. Kui traktorile avaldatakse kriitilisi tõukejõude, rakenduvad pidurid automaatselt.

Traktorijuht saab pidurdusaktiivsust aktiivselt suurendada, tõmmates ajami hooba tagasi automaatrežiimis või veokangi režiimides. See suurendab aeglustust, vähendades ülekandearvu, ja suurendab mootori pöörlemiskiirust, et see vastaks edasiliikumise kiirusele. Süsteemi saab kasutada ka aktiivse püsikiiruse regulaatoriga kuni maksimaalse kiiruseni 20 km/h.

Muud eelised hõlmavad operaatori abistamist söödahaagiste, ruloonpresside jms tagurdamisel, käivitades pidurdusjõu kohe, kui juht algatab tagasikäigukangi või juhtimiskangi CMotion nupu abil suunamuutuse.

Sel suvel saadaval oleva pidurdussüsteemi saab järelpaigaldada ka 2021. aastal toodetud Arion 500/600 mudelitele.gallery image

Sind võivad huvitada ka need artiklid


Uudised

Valmimas on katkematult toimiv akutoitel põllumasin

Rootsi meeskond on välja töötanud akutoitega elektriajami, m...

Uudised

New Holland tegi HD-kabiinile suurema uuenduskuuri

Kolme uue T7HD mudeli kabiinis leiab nüüd rohkem ruumi ja pa...

Uudised

Uus süsteem kaitseb ATV-d ja juhti ümbermineku korral

Täisautomaatse ATV ümbermineku kaitsesüsteemi elektrooniline...