MenuPöttinger esitleb 17 meetri laiust kaarutit

Uudised 09.07.2020   

image for article


Uue 16 rootoriga järelveetava kaaruti HIT16.18T töölaius on 17,0 meetrit, mis teeb sellest Pöttingeri kõige laiema mudeli.

Uus tippmudel on mõeldud suurtele farmidele, kes soovivad võimalikult kiiresti toota kvaliteetset sööta. Pöttingeri tootereas asub see eelmisest kõige laiemast, 12-rootorilisest 12.14T (12,7 m lai) kõrgemal.

Uustulnukal on kõigil 1,42 m läbimõõduga Dynatechi rootoritel kuus piiõlga nagu ülejäänud HIT T mudelitel. Iga rootor kohandub iseseisvalt maapinna kontuuridega.

Erinevalt teistest mudelitest kasutab 16.18T hüdrauliliselt juhitavat Liftmatic Plus tehnoloogiat. Pöttingeri kinnitusel takistab nutikas juhtsüsteem piide kraapimist või pinnasesse tungimist.

Parempoolsel küljel asuvat kahte rootorit saab töötades 15 kraadi tahapoole pöörata. Traktorikabiinist hüdrauliliselt juhitavad kaks diagonaalset rootorit laotavad materjali niidetud alale ilma vaalu moodustamata.

Nagu ülejäänud mudelitel, volditakse transpordiks kaks tiiba keskele ja seejärel ette, toetudes raamile. Uue kaaruti transpordimõõtmed on 2,9 m laiust, 6,7 m pikkust ja 2,9 m kõrgust. Standardne rehvimõõt on 380/55-17, ent võib paigaldada ka 500/50-17. Traktori võimsusvajadus on umbes 100 hj.gallery image

Sind võivad huvitada ka need artiklid


Uudised

Krone pakub nüüd GX-le jäiga konstruktsiooniga külgseina

Krone täiendab universaalhaagise GX valikut seina jäiga stru...

Uudised

Bobcat näitab uusi elektrilisi mudeleid

Bobcat esitles ehitusmessil ConExpo kaht elektrilist prototü...

Uudised

Legendaarne Big Bud saab endale järglase

30 aasta järel esitletakse maailma võimsaima traktori Big Bu...