Menu
Amazone esitleb uut kiirühendussüsteemi QuickLink

Uudised 03.08.2020   

image for article

Reklaam

Profi banner

Profi banner


Erinevate külvikute kombineerimine erinevate mullaharimismasinate ja rullidega on nüüd tänu uuele QuickLinki kiirühendussüsteemile erakordselt lihtne, kiire ja paindlik.

Mitmesse ettevõtte külvikusse ja mullaharimisseadeldisse integreeritud kiirühendus, mis koosneb kolmest hõlpsasti ligipääsetavast haakepunktist, võimaldab agregaate ohutult ühendada ja eemaldada vaid mõne minutiga ilma tööriistadeta. See lubab masinal külvipinna ettevalmistamisel iseseisvalt töötada, samas kui külviku saab paigaldada teisele QuickLinki toega masinale.

Saadaval nii Cataya tavalistele kui ka Centaya pneumaatilistele külvikutele, pakutakse kiirühendussüsteemi ka AD tavalisele äkke külge kinnitatavale külvikule, mida saab kombineerida KE ketasäkke ja KG või KX mullafreesidega.

Pärast KG või KX kasutamist teraviljas võimaldab QuickLink neid kiiresti ja hõlpsalt kombineerida äkke külge paigaldatava täppiskülvikuga Precea, et kombineerida külvipinna ettevalmistamine ja maisi külvamine.Sind võivad huvitada ka need artiklid


Uudised

Johne Deere esitleb uut harvesteripead H424

John Deere’i uus H424 harvesteripea asendab eelmist enimmüüd...

Uudised

Tegijal juhtub!

Tõmbame nädalavahetuse käima ja vaatame uskumatuid juhtumisi...

Uudised

AVR viib põlluandmed uuele tasemele

Belgia tootja AVR uusim andmekogumistehnoloogia annab kasuta...