Menu
FinnMETKO tõi platsi rahvast täis, kauplemine käis täie hooga

Uudised 08.09.2020   

image for article

Reklaam

Profi banner

Profi banner


Soomes eelmise nädala lõpul aset leidnud rasketehnikatööstuse iga-aastane näitus professionaalidele FinnMETKO 2020 meelitas kolme näitusepäeva jooksul kohale 9950 külastajat.

„Täname kõiki osalejaid, külastajaid, eksponente ja vabatahtlikke, kes aitasid näitust korraldada. Koos tegime eduka ja meeleoluka ürituse olukorra kiuste, mis nõudis erilisi meetmeid,“ ütles näituse korraldusgrupi esimees Markku Suominen.

Osalejate tagasiside on positiivne. Eksponendid ütlevad, et nad jõudsid oma sihtrühmani ja kauplesid näitusel hästi, lisab Suominen.

Ykköskuski võistluse võidab Teemu Sillanpää

Teemu Sillanpää tuli esikohale näituse viimasel päeval korraldatud mullatöömasinate juhtide Soome meistrivõistlustel Ykköskuski. Teise koha sai Jaakko Hannula ja kolmandaks tuli Kim Lehkonen.

Võistlus pani sõitjate oskused proovile kahe mullatöömasinaga: frontaallaaduri ja ekskavaatoriga. Võitja otsustati üldskoori põhjal. Võistluse korraldas GRADIA Jyväskylä.

FinnMETKO näitus toimub iga kahe aasta järel. FinnMETKO 2022 toimub 1. – 3.9.2022.

Professionaalne ja müügimess FinnMETKO 2020 on Soome peamine rasketööstuse üritus. FinnMETKO 2020 korraldaja on Finnmetko Oy. Näituse taga seisavad Soome Metsanduse ja Mullatööde Ametiühing ja Keski-Suomen Koneyrittäjät ry.gallery image
gallery image
gallery image
gallery image
gallery image
gallery image

Sind võivad huvitada ka need artiklid


Uudised

Johne Deere esitleb uut harvesteripead H424

John Deere’i uus H424 harvesteripea asendab eelmist enimmüüd...

Uudised

Tegijal juhtub!

Tõmbame nädalavahetuse käima ja vaatame uskumatuid juhtumisi...

Uudised

AVR viib põlluandmed uuele tasemele

Belgia tootja AVR uusim andmekogumistehnoloogia annab kasuta...