Menu
Väiksemad Krone Big X mudelid saavad uue välimuse ja kabiini

Uudised 01.10.2020   

image for article

Reklaam

Profi banner

Profi banner


Krone on värskendanud iseliikuvate silokombainide Big X 480, 530, 580 ja 630 V astme versioonide välimust ja varustanud need uue kabiiniga.

Kahes spetsifikatsioonis pakutav kabiin pärineb mudelitelt Big X 680 kuni 1180. Standardsel Premium-versioonil on 8-tolline puutetundlik ekraan, USB- ja kaamerapordid, päikesekatted ja klaasipuhasti esiaknal ning kaks klaasipuhastit külgakendel.

Lisavarustuses oleval Premium Comfort kabiinil on nahkkattega rool, 12-tolline puutetundlik ekraan, USB- ja kaamerapordid, jahutusega termokast ning päikesekatted eesmisel, parempoolsel ja tagaakendel.

Esiklaasi hoiavad puhtana kolm klaasipuhastit, külgakendel ja tagaklaasil on kõigil üks klaasipuhasti, mis kõik on varustatud klaasipesuga.

Igas kabiiniversioonis saab valida erinevaid istmeid ning halogeen- või LED-valgustite pakette. Tellida saab ka lisatulesid astmetele ja hoolduspunktidesse.

Kõiki mudeleid käitavad kuni 653 hj MTU V astme mootorid,. Sarnaselt suuremate Big X-dega on ka need viimased mudelid varustatud OptiMaxx CornConditioneriga. Nimetatud mudelite transpordilaius on 710/70 R42 rehvidega 3 m.

Big X480 ja 580 on saadaval ka koos sõltuvalt vajadustest ja kohalikest koristusoludest täiendavat mootori võimsust pakkuva XtraPoweriga, See on saadaval põllutöödeks 10–250 trumlitunni pakettidena.gallery image

Sind võivad huvitada ka need artiklid


Uudised

Profi Eesti Põllumeeste Autopäev 2020: autod porised ja külastajad rahul

Vihm ja muda ei seganud sadu kohale tulnud autohuvilisi, vai...

Uudised

Bobcat esitleb uusi mudeleid

Uued, äsja avalikustatud mudelid on väiksemad S550 ja S590 n...

Uudised

Põllumeeste Autopäev leiab Laitse Rallypargis aset juba homme

Profi Eesti ootab kõiki huvilisi PÕLLUMEESTE AUTOPÄEVALE, ku...