MenuCNH Industrial sai Austrias kõrge tunnustuse osaliseks

Uudised 21.12.2020   

image for article

Reklaam

Profi banner

Profi banner


Case IH ja Steyri emaettevõte CNH Industrial pälvis Austria juhtivate ettevõtete konkursil auhinna "Parim rahvusvaheline ettevõte 2020".

Riigi tähtsaima ettevõtluskonkursi korraldavad PricewaterhouseCoopers (PwC), Austria päevaleht Die Presse ja finantsteabe pakkuja Kreditschutzverband von 1870 (KSV). Rahvusvaheline kategooria on avatud rahvusvahelise struktuuri ja ärimudeliga ettevõtetele. Nad peavad tootma maailmaturu seisukohast olulisi tooteid või teenuseid, moodustama märkimisväärse osa ekspordist ja omama filiaale välismaal.

Traktoreid Case IH ja Steyr toodetakse Austrias St. Valentine'i tehases. Tehas toodab klientidele Euroopas, Aafrikas, Lähis-Idas, Aasia ja Vaikse ookeani regioonis u 10 000 traktorit aastas. Tehase juht Hanns Weegerbauer ütles tunnustust kommenteerides: „On suur au olla parim rahvusvaheline ettevõte Austrias ja rõhutada veel kord meie traktorite staatust – Quality made in Austria, mida meie kliendid hindavad ja austavad. See on aidanud laiendada turge, kuhu me praegu ekspordime St. Valentine'i traktoreid. Nende hulka kuuluvad nüüd ka Jaapan, Korea ja Usbekistan. "

Alates tehase avamisest 1947. aastal on seal toodetud umbes 600 000 traktorit. Koostades 12 000 detaili enam kui 400 tarnijalt kogu maailmas, toodab see kohandataval koosteliinil 24 tootesarja, sealhulgas Case IH Optum CVXDrive, Puma-seeria, Maxxum-seeria ja Luxxumi traktorid, samuti Steyr Terrus CVT, Impuls CVT , Profi seeria ja Multi mudelid.gallery image

Sind võivad huvitada ka need artiklid


Uudised

Sellist 70-seeria New Hollandit pole te varem näinud

See kahel Ford New Holland 70 seeria traktoril põhinev Doe T...

Uudised

Uus JCB 403 Plus: kompaktne, jõuline ja kabiiniga

Lisaks varasemale kompaktsele rataslaadurimudelile 403 Smart...

Uudised

John Deere laiendab masinate sünkroonimist

John Deere laiendab oma Machine Sync-süsteemi erinevatele ma...