MenuJohn Deere intelligentne poomi juhtimine on nüüd saadaval ka 1070G harvesteridel

Mets 04.01.2021   

image for article

Reklaam

Profi banner

Profi banner


Metsamasinate tehnoloogia verstapost, John Deere'i intelligentne poomi juhtimine (IBC) on nüüd saadaval kõikidel John Deere WCTL metsamasinatel.

IBC oli esmalt alates 2013. aastast saadaval forvarderitel. Harvesterid said selle 2017. aastal, esialgu mudelitel 1270G ja 1170G. Suurematest harvesteridest varustati IBC-ga 2020. aastal 1470G, nüüd on see saadaval ka väiksemale mudelile 1070G.

Täpne ja sujuv töö IBC-ga

IBC-ga varustatud poom on kiire, hõlpsasti kasutatav ja täpne. Intelligentse juhtimissüsteemi andurid loevad harvesteri pea asendit ja algoritmid reguleerivad poomi trajektoore ühe kergesti juhitava liigutusega.

Harvesteritöödel on IBC loodud vastavalt masina töötsüklile. Poomi trajektoor ja funktsioonid kohanduvad automaatselt, kui poom viiakse puu juurde ja see on haaratsis. Operaator ei pea poomi erinevaid sektsioone eraldi aktiveerima. IBC tagab täpse töö ja tõhusad tööpraktikad, parandab töö ergonoomikat ja tõstab otseselt masina tootlikkust ja operaatorite igapäevast töövõimet.

1070G, IBC ja uus H212 harvesteripea

Uue, kitsa ja kerge H212 harvesteripeaga varustatud kiire 1070G on ideaalne kombinatsioon esmaseks harvenduseks. H212 harvesteripea mõõtmed toovad liisakiiruse ka tiheda harvenduse korral.

Lõikamine on optimeeritud eriti väiksemate puude jaoks, võimaldades väga kvaliteetset lõiketulemust. Tänu H212 harvesteripea kitsale raamile on nähtavus tüvele suurepärane. Vajadusel jätkub sel peal võimsust ja söötmise kiirust ka suuremate puude käsitsemiseks.

H212 lõikepea on saadaval John Deere 1070G ja 1170G harvesteridel.gallery image

Sind võivad huvitada ka need artiklid


Mets

Ponsse esitleb harvesteriseeria Scorpion uut põlvkonda

Ponsse toob turule põhjalikult uuendatud Scorpioni harvester...

Mets

Alliance FORESTAR 644 rehvid: kõrgkvaliteediklassi sooritusvõime ja soodne hind

FORESTAR suudab hõlpsasti võistelda kõrgkvaliteediklassi kon...

Mets

John Deere esitleb uut võimsat lõikepead

Uus H219 lõikepea sobib ideaalselt suurtele harvesteridele j...