MenuJohn Deere ja Solorrow koostöö: uus äpp toob digitaalse täppisviljeluse

Uudised 04.03.2021   

image for article

Reklaam

Profi banner

Profi banner


 

Uue, asukohapõhise äpiga, mille arendajaks on Saksamaa start-up ettevõte Solorrow, saavad põllumehed lihtsamalt luua muutnormiga aluskaarte väetamiseks või teisteks toiminguteks ja jagada neid John Deere Operations Center’iga (JDOC).

JDOC kaudu saab kaardid saata juhtmevabalt masinatesse põllul, et kasutada väetiseid ja taimekaitsevahendeid säästlikumalt ja jätkusuutlikumalt. 

Tarkvara ja äppide arendamine on muutumas järjest olulisemaks täppisviljeluses. Solorrow pakub hinnasõbralikku ja väga lihtsat lahendust, mis lubab kasutajatel kiiresti leida põllud ja nende piirid kaardivaatest tahvelarvutis või nutitelefonis.  Valitud põllud jagatakse viieaastase biomassi andmete põhjal erinevate mullatüüpide alusel ja selle põhjal saab koostada väetamis-  ja pritsimiskaarte. Need kaardid saab saata äpist John Deere Operations Centerisse ja sealt juhtmevabalt valitud traktorisse. John Deere’i täppisviljeluse ekraan võtab vastu vastava kaardi ja vastavalt asukohale põllul juhib normikontrolleriga väetisekülvikut või -pritsi.

Koostöö Solorrow äpi ja John Deere-i täppisviljeluse osakonna vahel omab mitte ainult põllumajanduslikke eeliseid. See demonstreerib ka lihtsat andmevahetust erinevate tootjate ja tarkavarade vahel, mis on täna võimalik ja praktiline. Äppi kasutades on põllumeestel alati täielik ülevaade oma andmete hulga ja omandi üle.

Uue äpiga liidavad Solorrow ja John Deere turunduse ja müügitegevuse. See lubab John Deere-i edasimüüjatel pakkuda oma klientidele laiemat valikut täppsiviljeluse lahendusi ja ühtlasi annab klientidele võimaluse võita maksimaalset kasu konsultatsiooni-, tugiteenuste ja tehnilise toe abil.gallery image

Sind võivad huvitada ka need artiklid


Uudised

Hollandis valmis diisel-elektritraktor OX

Esimene diisel-elektritraktor EOX-175 väljus töökojast ja al...

Uudised

Amazone tegi mullu rekordtulemuse

Taimekaitsepritside ja külvikute müügi kasv aitas Amazonel s...

Uudised

Saksa Profi tegi uue Fendti teemalise aprillinalja

Profi.de kirjutas 1. aprillil, et Fendt toob turule 165 hj G...