MenuUus süsteem kaitseb ATV-d ja juhti ümbermineku korral

Uudised 26.07.2021   

image for article

Täisautomaatse ATV ümbermineku kaitsesüsteemi elektrooniline juhtplokk jälgib pidevalt masina käitumist. Audio- ja visuaalsed signaalid hoiatavad juhti, kui tekib oht ATV väljumiseks stabiilsest seisundist. 

Andurid hindavad sõiduki ümbermineku võimalust automaatselt ning kui see kaldub liigselt kreeni, aktiveerib süsteem kaitse. Juhtplokk annab signaali, gaasi survel pikeneb turvaraami toru tööasendisse ja mehhanism lukustub, selgitab uue süsteemi edasimüüja UKs ja Iirimaal Boss Orv.

Pärast turvaraami aktiveerumist võib ATV kalduda maksimaalselt 90 kraadi, mis hoiab ära täieliku ümbermineku. See aitab minimeerida juhi kehavigastusi ja vähendab ka masina kahjustusi.

Turvaraam paigaldamine enamikule ATV-dele on lihtne, see kinnitatakse poltidega pagasiraami ja veokonksu külge. Turvaraam ei tõsta sõiduki raskuskeset, kuna see asub neutraalasendis operaatorist madalamal.

Süsteem ei vaja plaanilist hooldust ja turvaraam on pärast ümberminekut korduvkasutatav. ATV tehnik peab selle lihtsalt üle vaatama ja heaks kiitma ning gaasi generaatorit saab asendada, et toru algsesse olekusse viia.gallery image

Sind võivad huvitada ka need artiklid


Uudised

Mobiilirakendusega saab põllukultuuridest kiire ülevaate

Drone Ag Skippy Scout mobiiltelefonirakenduse uus funktsiona...

Uudised

Amazone esitleb kaht uut pritsi

Amazone on laiendanud oma järelveetavate pritside valikut mu...

Uudised

Massey Ferguson 8S saab üle 300 hj mootori

Massey Ferguson on laiendanud 8S-seeriat 285 hj 8S.285 ja 30...