MenuNew Holland tegi HD-kabiinile suurema uuenduskuuri

Uudised 29.07.2021   

image for article

Kolme uue T7HD mudeli kabiinis leiab nüüd rohkem ruumi ja panipaiku ning uuemad tehnilised lahendused.

Kui uue põlvkonna T7.275, T7.290 ja T7.315 ei erine väljastpoolt praegustest mudelitest radikaalselt, siis nähtavuse parandamiseks on sisse viidud nutikaid uuendusi nagu näiteks tagumised porilauad ja uus 24 LEDiga töövalgusti.

Suuremaid muudatusi on 7,5% suurem kabiin, mis on täielikult ümber kujundatud nii, et müratase on nüüd oma klassi juhtiv 66 dB (A). Suurem kabiin pakub rohkem jalaruumi ja võimalusi asjade hoiustamiseks.

Vasakul pool on kaassõitja istme taga kinnine hoiuruum koos pistikupesadega. Lame seljatugi lubab teha sellel paberimajandust või valada tassi kohvi, ilma et see maha läheks. New Hollandi operaatorid tervitavad kindlasti ka 12-liitrist jahutusega kasti kõrvalistuja istme all.

Paremal saavad operaatorid mudelilt T8 Genesis uue Sidewinder käetoe koos IntelliView 12 tollise ekraaniga ja hulga kohandatavate funktsioonidega. On ka täiendavaid avatud panipaiku ja istme pöördenurk on suurem. CentreView ekraan on roolile kinnitatud ja see nivelleerub ise.

Tsoonivalikuga kliimaseade on 35% võimsam kui vana seade, nii et see peaks suutma suuremat kabiini varasemast kiiremini soojendada või jahutada. Tippvarustuse tasemel saab valida AutoComfort-istme, mis jahutab kuumadel päevadel ja soojendab teie istumist külmal hommikul.

T8 Genesise eeskujul on ka uuel T7HD-l uus elektrooniline arhitektuur telemaatika ja muude uute PLM-funktsioonide veelgi laiemaks kasutamiseks, kasutades Cygnuse vastuvõtjat.gallery image
gallery image
gallery image
gallery image

Sind võivad huvitada ka need artiklid


Uudised

Mobiilirakendusega saab põllukultuuridest kiire ülevaate

Drone Ag Skippy Scout mobiiltelefonirakenduse uus funktsiona...

Uudised

Amazone esitleb kaht uut pritsi

Amazone on laiendanud oma järelveetavate pritside valikut mu...

Uudised

Massey Ferguson 8S saab üle 300 hj mootori

Massey Ferguson on laiendanud 8S-seeriat 285 hj 8S.285 ja 30...