Menu
Koroonaviirus takistab JCB tootmist Ühendkuningriigis

Uudised 19.02.2020   

image for article


See tähendab lühemat töönädalat umbes 4000 JCB töötajale ning järgnemas on kogu ületunnitöö peatamine.

Meetmeid on arutatud ametiühinguga ja nüüd kehtestatakse JCB Ühendkuningriigi tehasetöötajatele 34-tunnine töö nädal. Palka makstakse JCB töötajatele 39-tunnise nädala eest ja töötunnid tuleb hiljem aasta jooksul tagasi teha.

"Komponentide tarneahela katkestus Ühendkuningriigis saabub ajal, mil nõudlus JCB toodete järele on väga suur, nii et kuigi see on väga kahetsusväärne, peame kaitsma ettevõtet ja meie oskuste baasi," ütles JCB tegevjuht Mark Turner.

Turner lisab, et seni pole olukord Hiinas Ühendkuningriigi tootmist mõjutanud. "Kuid enam kui 25 protsenti JCB Hiinas asuvatest tarnijatest on suletud. Taasavatud töötavad väiksema võimsusega ja näevad vaeva, et saadetisi saata," kommenteeris ta.

„Seetõttu on selge, et Hiina partnerite teatud komponentide sissetulevad tarned katkestatakse lähinädalatel, kuni nad suudavad oma varusid täiendada. See tähendab paratamatult, et meil ei ole lähiajal vajalikul arvul komponente, et ehitada prognoositud masinate arv. Need meetmed tagavad, et kuigi me toodame masinaid oodatust vähem, teeme seda sama arvu töötajatega, kelle oskused on meil vajalikud klientide tellimuste täitmiseks, kui olukord normaliseerub. "

Ettevõte jälgib olukorda ja prognoosib tootmistaseme tõusu, kui tarnekatkestus on möödas.Sind võivad huvitada ka need artiklid


Uudised

CNH Industrial omandas osaluse tuleviku-põllutehnoloogia idufirmas

2018. aastal asutatud USA-s asuv EarthOptics arendab mullaan...

Uudised

Krone telemeetriaseade töötab päikeseenergial

Krone SmartConnecti telemeetriaseadme päikeseenergiat kasuta...

Uudised

Kuhn esitleb kolme uut kultivaatorit

Kuhn Prolander on nüüd saadaval lehtvedrupiidega ja töölaius...