MenuSteyr tutvustab uusi mudeleid

Uudised 30.08.2021   

image for article

Austria tootja Steyri uuendatud Multi- ja Kompakt-seeria traktorid on nüüd varustatud uute FPT-mootoritega, mille täiustatud heitkoguste töötlemise tehnoloogia vastab V-klassile. Muud uuendused laiendavad nende kompaktsete masinate kasutust.

Multi- ja Kompakt-seeria mudelid on Euroopas Steyri traktorivalikus kõige populaarsemad. Neil mudelitel on nüüd uus 3,6-liitrine neljasilindriline FPT-mootor koos täiustatud heitgaaside puhastamise tehnoloogiaga. Varem olid need mudelid varustatud FPT 3,4-liitriste mootoritega. Uue võimsama mootoriga on Multi-seeria mudelitel 5% suurem pöördemoment, Kompakt-seeria mudelitel aga 5 hj ja kuni 10% suurem pöördemoment.

Steyr Multi seerias on kolm 100–120 hj mudelit koos täiustatud komponentidega, uus disain ja kompaktne varustuse paigutus, mis aitab kaasa optimaalsele esilaaduri paigutusele. Uus summuti disain tagab esilaaduriga töötamisel parema nähtavuse.

Kõik mudelid on nüüd saadaval luksuskabiinidega, mis sarnanevad nende suurematele vendadele, sealhulgas vaipkattega põrandad, nahast rool ja palju muud. Nähtavuse ja turvalisuse suurendamiseks on lisaseadmetes kaks täiendavat LED -töötuld kabiini tagumistes piilarites.gallery image

Sind võivad huvitada ka need artiklid


Uudised

Mobiilirakendusega saab põllukultuuridest kiire ülevaate

Drone Ag Skippy Scout mobiiltelefonirakenduse uus funktsiona...

Uudised

Amazone esitleb kaht uut pritsi

Amazone on laiendanud oma järelveetavate pritside valikut mu...

Uudised

Massey Ferguson 8S saab üle 300 hj mootori

Massey Ferguson on laiendanud 8S-seeriat 285 hj 8S.285 ja 30...