MenuMagnum ja NH T8 sõidavad ilma juhita

Uudised 03.09.2021   

image for article

Põhja-Ameerika ettevõte Raven Industries demonstreeris sel nädalal toimunud põllumajandusnäitusel süsteemi, mis lubab traktorite mudelitel Case IH Magnum ja New Holland T8 sõita ilma juhita.

Autonoomne süsteem, mida nimetatakse OmniDrive’iks, võimaldab kombainioperaatoritel jälgida ja juhtida juhita traktorit, sünkroonides seda kombainiga, et liikvel olles viljapunker tühjaks laadida ja seejärel viia traktor etteantud mahalaadimisalasse.

Algselt oli tehnoloogia saadaval ainult järelturu lahendusena John Deere 8R-idele (PowerShift ja IVT mudelid alates 2010. aastast kuni praeguseni). Nüüd ühildub tehnoloogia kak Magnumi ja T8-ga, mis pole üllatav arvestades, et Case IH ja New Hollandi emaettevõte CNH Industrial sõlmis käesoleva aasta juunis Raven Industriesi ostmise lepingu. Tehing loodetakse lõpule viia enne selle aasta lõppu.

Tulevikus järgnevad täiendavad traktorid ja Raven teeb koostööd partneritega, et töötada välja tööseadmete autonoomsed lahendused. Kontseptsiooni on juba edukalt katsetatud suhkrupeedikombainidega.

Hetkel pole teada, kas CNH toob juhita masinate tehnoloogia ka Euroopasse.Sind võivad huvitada ka need artiklid


Uudised

Mobiilirakendusega saab põllukultuuridest kiire ülevaate

Drone Ag Skippy Scout mobiiltelefonirakenduse uus funktsiona...

Uudised

Amazone esitleb kaht uut pritsi

Amazone on laiendanud oma järelveetavate pritside valikut mu...

Uudised

Massey Ferguson 8S saab üle 300 hj mootori

Massey Ferguson on laiendanud 8S-seeriat 285 hj 8S.285 ja 30...