Menu
Sampo teraviljakombaine müüb nüüd Eestis A. Tammel AS

Uudised 20.02.2020   

image for article


Sampo Rosenlew Oy teatas  möödunud septembrikuus oma müügivõrgu laiendamisest ja väljaarendamisest ning kogu tootevaliku turustamisest Sampo Rosenlew kaubamärgi all. Eelisarendusse on võetud kombainide tootlikkuse suurendamine. Selle kinnituseks oli Agritechnica 2019 näitusel väljas populaarse Comia seeria edasiarendusena suure tootlikkusega hübriidkombain Comia 20&22 2 Roto, mis loodetavasti jõuab lähiaastatel ka Eestisse.

Comia ja Verrato seeria arengu standard on olnud juhtimise mugavus ja super tootlikkus ning seda just ekstreemselt niisketes koristustingimustes. Juhtimise mugavuse suurepärane saavutus on 2017. aastast Avara-kabiini kasutusele võtmine koos automaatsete juhtimislahendustega kõikidel Sampo kombainidel. Kombainid on varustatud AGCO POWER Tier 5 normidele vastava 6-silindrilise diiselmootoriga.

Soome kombainitootja Sampo Rosenlew on valmistanud iseliikuvaid teraviljakombaine alates 1957. aastast ja  eksportinud üle 50 000 kombaini ligi 50-sse riiki. Eestisse tuli esimene Sampo kombain juba 1975. aastal Jõgeva sordiaretajatele.gallery image

Sind võivad huvitada ka need artiklid


Uudised

CNH Industrial omandas osaluse tuleviku-põllutehnoloogia idufirmas

2018. aastal asutatud USA-s asuv EarthOptics arendab mullaan...

Uudised

Krone telemeetriaseade töötab päikeseenergial

Krone SmartConnecti telemeetriaseadme päikeseenergiat kasuta...

Uudised

Kuhn esitleb kolme uut kultivaatorit

Kuhn Prolander on nüüd saadaval lehtvedrupiidega ja töölaius...