MenuMobiilirakendusega saab põllukultuuridest kiire ülevaate

Uudised 17.09.2021   

image for article

Drone Ag Skippy Scout mobiiltelefonirakenduse uus funktsionaalsus sisaldab 360-kraadist põllupildistamist, taimede loendamist ja tugijaamade tehnoloogiat.

Selle asemel, et vaadata ainult üksikuid uurimispunkte, pakub uus tarkvara Skippy Scout 2.6 kasutajatele kogu põllu linnulennult. Scout Spheresi uus liides näitab kõrge eraldusvõimega ülevaateid koos võimalusega kontrollida lehtede tasemel andmeid.

Uus versioon on võimeline loendama tärkavaid taimi 20 korda kiiremini kui põllukultuuri füüsiline loendamine. See võib lugeda teravilja, rapsi, sojaoad, oad, herned ja kartulid, pakkudes pildil täpset taimede koguarvu ja arvu ruutmeetri kohta.

Uus Skippy Nesti päikeseenergial töötav tugijaam lubab Drone Ag pilootidel luua kasutaja drooniga kaugühendus põllul, et pakkuda kohapealset uurimisteenust.

Drone Ag asutaja Jack Wrangham on alates 2019. aastast kogunud 600 000 naela ja Skippy Scout tarkvara on meelitanud üle 800 investori. Ettevõte soovib nüüd koguda veel 1,45 miljonit naela, et aidata rahastada uut tugijaama tehnoloogiat.gallery image

Sind võivad huvitada ka need artiklid


Uudised

MacDon pakub kiiremaid ja efektiivsemaid lintheedreid

Kanada tootja MacDon lubab, et uue põlvkonna FD2 mudelid töö...

Uudised

Baltic Agro Machinery AS-i asus juhtima Marek Tamm

Alates 11. oktoobrist juhib Baltic Agro Machinery AS-i Marek...

Uudised

Claas toob turule laiema taganiiduki

Disco 4400 Contour on välja töötatud vastavalt klientide soo...