Menu




Joskin valmistab nüüd haagiseid heinapallidele

Uudised 03.11.2021   

Joskin valmistab nüüd haagiseid heinapallidele

Joskini uus heinapallidele mõeldud haagiste sari kannab nime Wago TR.

Kui Joskin omandas 2012. aastal Prantsuse päritolu Leboulchi, teatas ta plaanist modifitseerida pallihaagiseid ja lisada need enda portfelli.

Valikus on nii värvitud kui tsingitud mudelid maksimaalse lubatud kandevõimega 10, 14 ja 21 tonni. Tsingitud mudelid toodetakse Poolas ja värvitud Leboulchi tehases Normandias.

Haagise veermik koosneb ühest esisillast ja ühest või kahest teljest (standardvarustuses koos vedrustusega) taga. Õhkpidurid on standardvarustuses (hüdraulilised pidurid on valikulised).

Standardvarustus sisaldab ka paari eesmist ja tagumist kokkuklapitavat redelit (ümardatud 990 mm kõrgused versioonid ümarpallide jaoks või sirged 1,75 m kõrgused neljakandiliste jaoks). Haagise põrandatasapinna kõrgus ei ületa 1,10 m standardiks olevail 445/45 R19,5 rehvidel.

Koorma kinnitamiseks on saadaval ka hüdrauliliselt juhitavad külgredelid. Kogu haagise pikkuses on rihmade kinnituspunktid. Kõik mudelid on 2,5 m laiad.



gallery image

Sind võivad huvitada ka need artiklid


Uudised

Tartus algas Maamess

Tartus algas Maamess

Vaata ülevaadet Maamessi esimesest päevast.

Uudised

Maamessist võtab osa 476 eksponenti üheksast riigist

Maamessist võtab osa 476 eksponenti üheksast riigist

23.-25. aprillil toimub Tartu Näituste messikeskuses pikkade...

Uudised

Nexat püstitas maailmarekordi

Nexat püstitas maailmarekordi

Autonoomne kandur-koristusseade Nexat püstitas uue maailmare...



See veebileht kasutab küpsiseid.

See veebileht kasutab analüütilisi ja tehnilisi küpsiseid. Vajutades nuppu "Nõustun", lubate nende kasutamise. Nupu "Ei nõustu" vajutamine ei kasuta analüütilisi küpsiseid.

Küpsiste poliitika