MenuJohn Deere esitles autonoomset traktorit

Uudised 14.01.2022   

image for article


John Deere tutvustas CES 2022 pressikonverentsil täielikult autonoomset traktorit, mis on valmis seeriatootmiseks.

Masin ühendab endas JD 8R traktorit, TruSet kobestit, GPS juhtimissüsteemi ja uusi täiustatud tehnoloogiaid. Autonoomne traktor tuleb müügile veel sel aastal.

Autonoomsel traktoril on kuus paari stereokaameraid, mis võimaldavad 360-kraadilist takistuste tuvastamist ja distantsi arvutamist. Kaameratega jäädvustatud pildid saadetakse läbi süsteemi närvivõrgu, mis klassifitseerib iga piksli ligikaudu 100 millisekundi jooksul ja määrab, kas masin jätkab liikumist või peatub, olenevalt sellest, kas see tuvastab takistuse. Autonoomne traktor kontrollib pidevalt ka oma asukohta geopiirde suhtes tagades, et see töötab õiges kohas ning selle täpsus on vähem kui 1 toll.

Autonoomse traktori kasutamiseks peab põlluharija masina põllule transportima ja autonoomseks tööks konfigureerima. Masina töötamise ajal saab põllumees põllult lahkuda, et keskenduda muudele ülesannetele, jälgides samal ajal oma mobiilseadmest masina olekut ja tööolustikku. 

John Deere Operations Center Mobile pakub juurdepääsu reaalajas ülekandele, piltidele, andmetele ja mõõdikutele ning võimaldab masina omanikul reguleerida kiirust, haakeseadme sügavust ja muid tööparameetreid. Mistahes töökvaliteedi anomaaliate või masina probleemide korral teavitatakse maaharijat distantsilt ja ta saab masina jõudluse optimeerimiseks muudatusi teha.

Täielikku pressikonverentsi saab vaadata John Deere’i CES-i veebilehelt: www.JohnDeere.com/CES

 gallery image
gallery image
gallery image
gallery image
gallery image

Sind võivad huvitada ka need artiklid


Uudised

Kubota esitleb uusi M-seeria laadureid

M-seeria traktoritele, sealhulgas M4, M5, M6 ja M7 66-170 hj...

Uudised

Cat tõi turule oma esimese ülikiire 5G ühendusega ekstreem-nutitelefoni

Cat S53 on Android-nutitelefon, mis loodud töötama kraad kar...

Uudised

Tegijal juhtub!

Pakume vaatamiseks uskumatut pildimaterjali meie hea sõbra R...