Menu



Doosan esitleb täiselektrilist väikelaadurit

Uudised 19.01.2022   

Doosan esitleb täiselektrilist väikelaadurit

Bobcati esimese elektrilise väikelaaduri T7X väidetavad eelised hõlmavad võimsust ja tipp-pöördemomenti igal töökiirusel, väiksemat müra ja vibratsiooni ning nullheitmeid.

Traditsiooniline hüdrosüsteem on asendatud elektrilise versiooniga, mis koosneb elektrisilindritest ja ajamimootorites. T7X kasutab alla ühe liitri jahutusvedelikku, võrreldes umbes 216 liitriga diisli/hüdraulika ekvivalendi mudelis.

Elektrit annab 62 kW liitiumioonaku (ekvivalendina 100 hj). Ühe laadimisega saab väidetavalt igapäevaseid töötoiminguid ja intelligentseid töörežiime tehtud kuni neli tundi pideva töö puhul ja terve tööpäeva vahelduva kasutamise korral. Toitehaldussüsteem on programmeeritud tajuma koormuse muutumist, vähendades vajadusel automaatselt võimsust, et pikendada tööaega.

5,5-tonnise töömassiga T7X on esialgu saadaval vaid Põhja-Ameerikas, kuid ettevõte kavatseb seda tulevikus laiendada ka teistesse piirkondadesse, sealhulgas Euroopasse.



gallery image

Sind võivad huvitada ka need artiklid


Uudised

Einböck Invera: umbrohutõrje tehisintellekti abil

Einböck Invera: umbrohutõrje tehisintellekti abil

Austria masinatootja Einböck esitleb oma uusimat arendust me...

Uudised

Zoomlion pakub diisel-elektrilist kombaini

Zoomlion pakub diisel-elektrilist kombaini

Diisel-elektriline rootorkombain H7-600E oli Hiina tootja Zo...

Uudised

Valtra G-seeria saab CVT

Valtra G-seeria saab CVT

Valtra näitas seda pilkupüüdvat käsitsi värvitud G-seeria tr...