Menu
SmartTurn pöörab Valtra traktori põllu otsas ringi

Uudised 29.04.2022   

image for article

Valtra traktorite tarkvarauuendus võimaldab neil automaatselt põlluotstes ümber pöörata.

SmartTurniks nimetatud programm kombineerituna automaatse U-Piloti põlluotsa haldamise ja Valtra Guide'i automaatjuhtimisega võimaldab sooritada kõiki põllutöid ilma, et juht rooli puudutaks.

SmartTurn parandab täpsust, säästab aega ja kütust ning hoiab ära pinnase tihenemise. Valtra kinnitusel võimaldab see juhil keskenduda töö kvaliteedile ning parandab ohutust ja täpsust pimedas, udus ja tolmustes tingimustes.

SmartTurnig töötamine algab põllupiiri ja põlluotsa määratlemisega – juhul, kui need pole juba Valtra Guide'i programmeeritud. Seejärel kalibreeritakse vajalik pöörderaadius vastavalt masina laiusele ning traktorit järsult paremale ja vasakule pöörates.

Viimase sammuna tuleb valida kahe automaatse pööramisrežiimi vahel: tagasipööre ja nn osaväli. Tagasipöördega teeb traktor põllupealsel väikese U-kujulise pöörde külgnevale sõitmata teejoonele. Osalise põllu režiimis on vaja väiksemat põlluotsa, kui traktor pöörab kolmandale, neljandale või muule joonele.

Tarkvarauuendus on kohe saadaval viienda põlvkonna N- ja T-seeria traktorite jaoks ning hiljem sel aastal ka ülejäänud viienda põlvkonna ja neljanda põlvkonna mudelite jaoks. Valtra Guide’iga varustatud traktorite puhul ei ole mehaanilised muudatused vajalikud.gallery image

Sind võivad huvitada ka need artiklid


Uudised

Põllule veerevad Continentali intelligentsed kombainirehvid

Continental CombineMaster ja CombineMaster VF rehve saab nüü...

Uudised

John Deere 5G eriseeria sai uue lipulaeva

John Deere on lisanud oma uuendatud 5G eriseeria tippu võims...

Uudised

Amazone Cirrus 6003-2 saab esitööriistana nugavaltsi

Amazone pakub nüüd järelveetava külviku Cirrus 6003-2 eesmis...