MenuKubota esitleb uusi M-seeria laadureid

Uudised 05.08.2022   

image for article

M-seeria traktoritele, sealhulgas M4, M5, M6 ja M7 66-170 hj, on nüüd saadaval täielik valik MX-ehitatud oranži värvi laadureid.

LK mudelitena tähistatud vahemikke on kolm: LK U, LK M  ja LK H.

Versioonid LK U ja LK M pakuvad mehaanilist paralleeltõstukit ja automaatset mehaanilist kinnituslukustust, LK H laaduritel on aga hüdrauliline paralleeltõstesüsteem. Laadijate numbrid kajastavad tõstevõimet, mis ulatub mudelist olenevalt 1180 kg-lt 2410 kg-ni, samas kui maksimaalne tõstekõrgus pöördepunktis on 3,50 kuni 4,15 m.

Valida saab kolme juhtimissüsteemi vahel: kaabliga juhitav ProPilot juhtkang; madalrõhu servopõhine FlexPilot juhtkang; või elektrooniline e-Pilot S juhtimissüsteem. Abiteenuste jaoks on saadaval nupuvajutusega juhtimisvõimalused, mis olenevalt mudelist võivad sisaldada ka neljandat hüdroteenust ja automaatset tagasipöördumist kaevamisfunktsiooni.

Väidetavalt hõlbustab Fitlocki mehaaniline lukustusmehhanism laaduri paigaldamist ja eemaldamist. Operaator peab laaduri avamiseks kabiinist lahkuma vaid korra, kuna sissesõiduvorming lukustub sisselülitamisel automaatselt uuesti.

Lisaks saab LK H mudeleid varustada valikulise Fastlocki lisaühendusega ning Speedlinki kolmanda ja neljanda hooldusühendusega, mis võimaldab tarvikuid vahetada kabiinist lahkumata.

Muude LK funktsioonide hulka kuuluvad integreeritud parkimisalused, kaitstud määrdeniplitega pöördtihvtid ja hüdrauliline noolevedrustus. Kõiki mudeleid saab varustada valikulise Mach 2 siduriga hüdrauliliste ja elektriliste ühenduste samaaegseks ühendamiseks.gallery image

Sind võivad huvitada ka need artiklid


Uudised

Weidemann sai valmis täiselektrilise Hoftrac 1190e

Weidemanni täiselektriline 1190e võimaldab täiesti heitmevab...

Uudised

Amazone näitab uut pneumaatilist äkke külge kinnitatavat külvikut Centaya 3000

SIMA 2022 näitusele toob Amazone pneumaatilise äkke külge ki...

Uudised

McHale toob Euroopa turule uue muljurita niidukite sarja

McHale tutvustas esimesi tooteid muljurita niidukite sarjast...