MenuLemkeni Juweli valikusse lisandus väiksem mudel

Uudised 02.09.2022   

image for article


Uus Lemkeni rippes pöördader Juwel 6 asendab kauaaegsed EurOpal ja VariOpal 5 ja 6 sarjad.

Uus madala tõmbejõuga mudel, mis sobib traktoritele võimsusega 70–130 hj, jõuab müügile järgmise aasta alguses.

80 cm alusraami kliirensiga Juwel 6 on saadaval kolme kuni viie vaoga versioonidena. M-versioon pakub nelja mehaaniliselt reguleeritavat töölaiust, 6MV aga astmeteta hüdraulilist töölaiuse reguleerimist (hüdrauliline raami pööramine on valikuline). Lemkeni kinnitusel saab seadme iQblue Connecti elektroonikakomplektiga kombineerituna hõlpsalt muuta ISObusi juhtimisega nutiadraks.

Kõik Lemkeni rippadrad on varustatud uue pendelrattaga, mille kõrgust saab reguleerida ilma tööriistadeta läbi aukude seeria. Kaitseks ja suuremaks töömugavuseks on sügavusrattale paigaldatud ka hüdrauliline vedrustus. Uni ratta kasutamiseks maanteesõiduks on saadaval lihtne ümberseadistuskomplekt.

Juwel 6 standardvarustusse kuuluvad läbiproovitud Durali kered (DuraMaxx on valikuline). Kivise pinnase korral on soovitatav kasutada mehaanilist pidevat ülekoormuskaitset. Nagu kõigi ettevõtte rippes pöördatradega, on Juwel 6-ga kaasas Optiquick reguleerimissüsteem külgtõmbevabaks tööks.Sind võivad huvitada ka need artiklid


Uudised

Krone pakub nüüd GX-le jäiga konstruktsiooniga külgseina

Krone täiendab universaalhaagise GX valikut seina jäiga stru...

Uudised

Bobcat näitab uusi elektrilisi mudeleid

Bobcat esitles ehitusmessil ConExpo kaht elektrilist prototü...

Uudised

Legendaarne Big Bud saab endale järglase

30 aasta järel esitletakse maailma võimsaima traktori Big Bu...