MenuMaamess lükkub edasi septembrisse

Uudised 12.03.2020   

image for article

Reklaam

Profi banner

Profi banner


16.-18. aprillil toimuma pidanud Maamess lükkub seoses maailmas leviva koroonaviirusega edasi sügisesse ning toimub 10.-12. septembril 2020.

 “Pärast põhjalikke arutelusid korraldusmeeskonnaga ei pea me võimalikuks Maamessi korraldamist 16.-18. aprillil, vaid peame ainuõigeks sündmuse edasi lükkamist septembrisse,” rääkis Maamessi projektijuht Margus Kikkul.

Kikkuli sõnul ei tulnud otsuse langetamine kergelt, sest Maamessil on selja taga väärikas ajalugu. “Oleme põllumajanduse, metsanduse, aianduse ja toidutööstuse tegijaid koondavat messi järjepidevalt korraldanud viimased 28 aastat. Meil on siiralt kahju, et oleme sunnitud messi edasi lükkama, kuid peame kaasa aitama koroonaviiruse leviku tõkestamisele,” märkis ta.

Maamess on Eesti suurim mess, millest võttis mullu osa 484 eksponenti 12st riigist ning külastas 45 215 inimest. “Paraku jätab Maamessi edasi lükkamine piirkonda ka märkimisväärse majandusliku jälje. Tellisime 2017. aastal Eesti Konjunktuuriinstituudilt Maamessi regionaalse mõju uuringu, mille järgi oli see toona 3,9 miljonit eurot,” rääkis korraldaja ning lisas, et suure messi edasilükkumine puudutab ettevõtteid paljudest valdkondadest.

Enne Maamessi ostetud piletid ja väljastatud kutsed kehtivad ka sündmuse uutel kuupäevadel 10.-12. septembril 2020.

 

 gallery image
gallery image
gallery image
gallery image

Sind võivad huvitada ka need artiklid


Uudised

Arion 400 saab 155 hobujõudu

Claas heidab valgust Arion 400 traktorite neljanda põlvkonna...

Uudised

John Deere ja Solorrow koostöö: uus äpp toob digitaalse täppisviljeluse

Uue, asukohapõhise äpiga, mille arendajaks on Saksamaa start...

Uudised

Grimme EVO 280 sai uuenduse

2018. aastal esitletud kaherealine punkrikombain EVO 280 koo...