Menu




Kverneland esitleb uut rippes Ecomat atra

Uudised 06.10.2022   

Kverneland esitleb uut rippes Ecomat atra

Kverneland töötas külvipõhja ettevalmistamiseks minimaalse häirega välja madala adra Ecomat, mis tuleb müügile 2023. aastal.

Ecomat võimaldab mehaanilist kahjurite ja umbrohtude tõrjet mulla ümberpööramisega. 10-vaoline ader töösügavustega 6,0–18 cm on varustatud lühikeste terasest või plastist teradega.

Vagude laiused on mehaaniliselt reguleeritavad vahemikus 30-50 cm, luues töölaiuse vahemikus 3,0-5,0 m.

„Ecomat on poolel teel adra ja kultivaatori vahel,“ selgitab Kvernelandi tootespetsialist Adam Burt. „Madala adrana keerab see pinnase ümber, kuid ei pea nii sügavalt töötama kui traditsiooniline ader. See tähendab, et seda on palju lihtsam tõmmata ja see pöörab mulda palju paremini ümber kui kultivaator.“



gallery image

Sind võivad huvitada ka need artiklid


Uudised

Bobcati laadurid saavad V-Drive käigukasti

Bobcati laadurid saavad V-Drive käigukasti

Bobcat on täiendanud oma põllumajanduslike teleskooplaadurit...

Uudised

Horsch valmistas kolmekambrilise paagiga Avatar LC

Horsch valmistas kolmekambrilise paagiga Avatar LC

Avatar 12 LC-ga laiendab Horsch otsekülvikute perekonda. Uus...

Uudised

Strautmann Magnon 9: kompaktne haagiskogur

Strautmann Magnon 9: kompaktne haagiskogur

2025. aasta koristushooajaks esitleb Strautmann uut haagisko...