MenuFella kaubamärgist saab ajalugu

Uudised 13.10.2022   

image for article


Kõik alates 2024. aasta teisest kvartalist toodetavad Fella rohumaamasinad hakkavad kandma Fendti või Massey Fergusoni logo.

Fendti ja MF emaettevõte AGCO, kes ostis 2011. aastal 100-aastase Saksa heina- ja silotehnika valmistaja, tugevdab nii oma kaht põhibrändi.

Ettevõte on juba teinud suuri investeeringuid Saksamaal Feuchtis asuvasse tehasesse ja uute toodete arendamisse.

Fella muudatus järgib sarnast mustrit Lely rohumaatehnika üksusega, mille AGCO ostis 2017. aasta lõpus. Kaks aastat hiljem kadus Lely nimi niidukitelt-vaalutitelt-kaarutitelt ning 2020. aasta märtsis ruloonpressidelt ja laadurvagunitelt. Tänapäeval kannavad kõik tooted kas Fendti või Massey Fergusoni kaubamärki.

FELLA-Werke GmbH on tootnud kvaliteetset silo ja heinatehnikat juba üle 95 aasta. FELLA kuulub AGCO gruppi koos brändidega Fendt, Challenger, Massey Ferguson ja Valtra.

FELLA tootevalikusse kuuluvad Alpi ja tavakasutus mudelitena trummel-, hammasrataslatt- ja moodullatt niidukid, mille mudelid ja niidukombinatsioonid on 2 kuni 9,3 m töölaiusega, erinevad kaarutid kuni 17,5 m töölaiusega, ning ühe, kahe ja nelja rootoriga vaaluteid.gallery image

Sind võivad huvitada ka need artiklid


Uudised

Krone pakub nüüd GX-le jäiga konstruktsiooniga külgseina

Krone täiendab universaalhaagise GX valikut seina jäiga stru...

Uudised

Bobcat näitab uusi elektrilisi mudeleid

Bobcat esitles ehitusmessil ConExpo kaht elektrilist prototü...

Uudised

Legendaarne Big Bud saab endale järglase

30 aasta järel esitletakse maailma võimsaima traktori Big Bu...