MenuHorschi Sprinteri kompaktsemad mudelid tulekul

Uudised 21.12.2022   

image for article


Horsch on võtnud mitmeid uusi funktsioone Sprinter NT külvikust ja pakkinud need rippes 6,25SL (6,0 m) ja järelveetavatesse 12,25SC (12 m) mudelitesse.

25 cm reavahega ja otsekülviks või multšikülviks sobivate piidega seemendite hulka kuuluvad Ultra ThinEdge (12 mm laiune külviriba mulla minimaalseks liikumiseks), ThinEdge (21 mm laiune külviriba/ideaalne kattekultuuride külvamiseks otse kõrtesse), ja WideEdge (110 mm laiune seemneriba).

6300-liitrise kahe punkriga (kolmekordne paak või täiendavad MiniDrilli valikud tulekul) varustatud 12.25SC punkri disain põhineb uue Avatar 8.25 omal ja selles saab kasutada kuni nelja komponenti.

Kuni 180 kg adrasurve korral tagavad hüdrauliliselt eelpingestatud piid suure kliirensi raami ja pinna ning seemnete vahel. Piide sügavust reguleeritakse eraldi pressrattaga ning kolmevardaline piisektsioon ja 25 cm piide vahe annavad tulemuseks põhu- ja klombivaba külvamise.

12-meetrine külvik volditakse kokku transpordilaiusele ja kõrgusele vastavalt 3,0 m ja 4,0 m.

6,25SL (transpordilaius 3,0 m) saab kombineerida Partner 1600 või 2000 FT esipaagiga, et luua manööverdatav rippes külviku seadistus, mis sobib töötamiseks niiskemates tingimustes, kergel ja keskmisel pinnasel ning väiksematel põldudel.

6.25SL-i piid, mis on varustatud sama kolmevardalise sideosa ja 25 cm vahega nagu SC, on hüdrauliliselt eelpingestatud ja sissetõmmatavad ning nende sügavust reguleeritakse eraldi pressrattaga.Sind võivad huvitada ka need artiklid


Uudised

Krone pakub nüüd GX-le jäiga konstruktsiooniga külgseina

Krone täiendab universaalhaagise GX valikut seina jäiga stru...

Uudised

Bobcat näitab uusi elektrilisi mudeleid

Bobcat esitles ehitusmessil ConExpo kaht elektrilist prototü...

Uudised

Legendaarne Big Bud saab endale järglase

30 aasta järel esitletakse maailma võimsaima traktori Big Bu...