MenuMichelin täiustab traktorirehvi EvoBib

Uudised 13.01.2023   

image for article


Michelin esitleb spetsiaalselt 200–300 hj keskse rehvitäitmise süsteemiga (CTIS) traktoritele loodud kaks-ühes EvoBib rehvi uusimat versiooni, mis mõeldud nii maanteele kui ka põllule.

Mudelite EvoBib VF710/70 R42 ja VF600/70 R30 täiustatud turvisekujundus on kohandatud, et optimeerida pikaealisust ja turvisemustri sügavust ning mustri ribide vaheline laius parandab veojõudu ja isepuhastumist.

Uue rehvi Ultraflex korpusel on nüüd PFO (Pressure Field Operation) reiting, mis võimaldab tootjal tõsta oma rehvide kandevõimet põllul tingimustes kasutamiseks. Testid näitavad 47% jälje kasvu, mis on nüüd kaks korda suurem kui Michelini AxioBib 2 rehvi puhul, mida tavaliselt kasutatakse koos CTIS-ega. Testid näitavad ka, et veojõud kasvab 15% võrreldes konkurendi VF-hübriidrehvi ja sama suurusega AxioBib 2-ga.

Maanteel vähendavad turvisemustri vähenenud jälg ja keskriba veeretakistust, pikendades rehvi iga ja vähendades kütusekulu. Testid näitavad 2,0 l/h väiksemat kütusekulu võrreldes konkurendi hübriidrehviga VF ja 1,0 l/h võrreldes CTIS-iga AxioBib 2-ga.

EvoBibi tootevalik täieneb selle aasta lõpus uute suurustega 300 hj+ traktoritele.Sind võivad huvitada ka need artiklid


Uudised

Krone pakub nüüd GX-le jäiga konstruktsiooniga külgseina

Krone täiendab universaalhaagise GX valikut seina jäiga stru...

Uudised

Bobcat näitab uusi elektrilisi mudeleid

Bobcat esitles ehitusmessil ConExpo kaht elektrilist prototü...

Uudised

Legendaarne Big Bud saab endale järglase

30 aasta järel esitletakse maailma võimsaima traktori Big Bu...