MenuAmazone esitleb Tyrok 400 Onland poolrippes pöördatra

Uudised 14.05.2023   

Amazone esitleb Tyrok 400 Onland poolrippes pöördatra


Tyrok Onland pakub suurt paindlikkust tänu kiirele ja lihtsale vahetusele kas pinnal või vaos töötamise vahel.

Uute mudelite valikus on 7, 8 või 9 vagu kuni 400 hj traktoritele.

Pinnal kündmise suur eelis on madalam pinnaserõhk, mis tuleneb traktori laiade rehvide suurest kontaktpinnast ja võimalusest töötada madalama rehvirõhuga. See tähendab, et tekitatakse tunduvalt vähem tihenduskahjustusi. GPS-i juhtimissüsteeme saab kasutada ka maksimaalse töömugavuse ja järgmise vaoga täpse sobitamise tagamiseks. Pidev sügavuse reguleerimine toimub eesmise juhtratta kaudu, mis töötab püsivalt töötlemata pinnasel.

Kiirem ja lihtsam ümberlülitamine maal ja vao sees töötamise vahel on oluline. Kui põllul olev mullapind ei võimalda vihma või märgade tingimuste tõttu optimaalset veojõudu, on igal ajal võimalik kiire üleminek vaorežiimile. Selleks piisab vaid pöördhoova hüdraulika hoova liigutamisest.

Tyrok Onland kogub punkte ka SmartTurn süsteemiga. Pööramisel aeglustatakse kiiret pöördeprotseduuri vahetult enne lõppu hüdrauliliselt kaks korda. Selle tulemuseks on summutusefekt, mis vähendab adra konstruktsiooni pinget silindri sissetõmbamisel. Kiiruses pole vaja järeleandmisi teha, "tala" tõmmatakse enne pöördeprotsessi Onlandi silindri kaudu automaatselt sisse, nii et pöörde raskuskese oleks võimalikult madalal.

Adra korpused on hoolikalt läbimõeldud – SpeedBlade vähendab kulumist.

Amazone seab adra kuluvosade valmistamisel oma ainulaadse ©plus-karastusprotsessiga kõrgeimad standardid. Täiendav süsiniku lisamine muudab Tyroki kuluvad osad palju kõvemaks ja vastupidavamaks.

Tyrok Onland on standardvarustuses mehaanilise vao laiuse reguleerimisega. Lisavarustusena saab töölaiust hüdrauliliselt astmeteta reguleerida mugavalt traktori kabiinist.

gallery image

Sind võivad huvitada ka need artiklid


Uudised

Massey Ferguson toob turule uued liblikniidukid

Massey Ferguson toob turule uued liblikniidukid

Massey Ferguson on oma DM-seeriasse lisanud kaks rasket libl...

Uudised

Dotnuva Baltic esitleb ribakülvikut Sumo

Dotnuva Baltic esitleb ribakülvikut Sumo

Dotnuva Baltic esindab alates juulist Suurbritannias toodetu...

Uudised

Claas esitleb viit uut Disco niidukit

Claas esitleb viit uut Disco niidukit

Disco niidukite 25. juubeliaasta tähistamiseks on Claas turu...