MenuDewulf näitab uue põlvkonna porgandikoristust

Uudised 31.05.2023   

Dewulf näitab uue põlvkonna porgandikoristust


Belgia tootja esitleb teise põlvkonna iseliikuvat ZKIV porgandikombaini.

Tootja sõnul on uuendatud ZKIV-l muu hulgas laiendatud puhastusfunktsioonid, uhiuus hüdraulilise pikendusega tühjenduslift ja võimalus koristada ka kitsaste, alla 40 cm reavahedega.

Dewulfi kinnitusel saab edaspidi pakkuda kolme puhastusversiooni toote transportimiseks kastides või järelkärul vastavalt kliendi nõudmistele. Kui toote täiendavat puhastamist pole vaja, saab porgandeid maha laadida otse tühjenduslifti kaudu.

Olenemata valitud puhastusviisist jõuab toode uuendatud, pooleteise meetri laiusesse tühjenduslifti. Dewulfi sõnul saab tühjenduslifti otsa lisavarustusena hüdrauliliselt pikendada, et oleks võimalik täpsem mahalaadimine. Mahalaadimislift on varustatud aktiivsete külgseintega, mis on loodud selleks, et vältida porgandite hõõrdumist vastu külgseinu, vältides sellega võimalikke kahjustusi.

Koos moderniseeritud ZKIV-ga tutvustab Dewulf uuendatud nugade komplekti. Uus komplekt kulub vähem, sest Dewulf valmistab noad uuest, väga kulumiskindlast materjalist. Lisaks on terakomplektide terad pööratavad, mis peaks nende eluiga veelgi pikendama.

ZKIV-i jõuallikaks on 6 silindriga (450 hj) Scania mootor. Claasi X11 kabiin on varustatud mitmete kaasaegsete funktsioonidega. Masinat juhitakse juhtkangi ja puutetundliku ekraani kaudu.

Sind võivad huvitada ka need artiklid


Uudised

Massey Ferguson toob turule uued liblikniidukid

Massey Ferguson toob turule uued liblikniidukid

Massey Ferguson on oma DM-seeriasse lisanud kaks rasket libl...

Uudised

Dotnuva Baltic esitleb ribakülvikut Sumo

Dotnuva Baltic esitleb ribakülvikut Sumo

Dotnuva Baltic esindab alates juulist Suurbritannias toodetu...

Uudised

Claas esitleb viit uut Disco niidukit

Claas esitleb viit uut Disco niidukit

Disco niidukite 25. juubeliaasta tähistamiseks on Claas turu...