MenuDewulf näitab uue põlvkonna porgandikoristust

Uudised 31.05.2023   

Dewulf näitab uue põlvkonna porgandikoristust


Belgia tootja esitleb teise põlvkonna iseliikuvat ZKIV porgandikombaini.

Tootja sõnul on uuendatud ZKIV-l muu hulgas laiendatud puhastusfunktsioonid, uhiuus hüdraulilise pikendusega tühjenduslift ja võimalus koristada ka kitsaste, alla 40 cm reavahedega.

Dewulfi kinnitusel saab edaspidi pakkuda kolme puhastusversiooni toote transportimiseks kastides või järelkärul vastavalt kliendi nõudmistele. Kui toote täiendavat puhastamist pole vaja, saab porgandeid maha laadida otse tühjenduslifti kaudu.

Olenemata valitud puhastusviisist jõuab toode uuendatud, pooleteise meetri laiusesse tühjenduslifti. Dewulfi sõnul saab tühjenduslifti otsa lisavarustusena hüdrauliliselt pikendada, et oleks võimalik täpsem mahalaadimine. Mahalaadimislift on varustatud aktiivsete külgseintega, mis on loodud selleks, et vältida porgandite hõõrdumist vastu külgseinu, vältides sellega võimalikke kahjustusi.

Koos moderniseeritud ZKIV-ga tutvustab Dewulf uuendatud nugade komplekti. Uus komplekt kulub vähem, sest Dewulf valmistab noad uuest, väga kulumiskindlast materjalist. Lisaks on terakomplektide terad pööratavad, mis peaks nende eluiga veelgi pikendama.

ZKIV-i jõuallikaks on 6 silindriga (450 hj) Scania mootor. Claasi X11 kabiin on varustatud mitmete kaasaegsete funktsioonidega. Masinat juhitakse juhtkangi ja puutetundliku ekraani kaudu.Sind võivad huvitada ka need artiklid


Uudised

BouMatic uuenduslikud lüpsirobotid aitavad piimafarmidel oma positsiooni turul tugevdada

BouMatic uuenduslikud lüpsirobotid aitavad piimafarmidel oma positsiooni turul tugevdada

Hollandi lüpsiseadmete müügi ning järelteeninduse võtab alat...

Uudised

New Holland esitleb uut lipulaeva

New Holland esitleb uut lipulaeva

New Holland tutvustab Agritechnica messil uut suure võimsuse...

Uudised

John Deere’i traktor ja Bednari kultivaator püstitasid uue rekordi

John Deere’i traktor ja Bednari kultivaator püstitasid uue rekordi

691 hj John Deere 9RX 640 ja 18,4 m Bednar Swifterdisc XE 18...