MenuHusqvarna esitleb uut arboristidele mõeldud saagi

Mets 23.07.2023   

Husqvarna esitleb uut arboristidele mõeldud saagi


Husqvarna Group toob turule uue professionaalse 40-kuupsentimeetriste mootorsaagide mudeli ja arboristi ronimisvarustuse.

Uus T540 XP® Mark III on arendatud enamaks töökindluseks ning vastab arboristide vajadustele suurema võimsuse, tootlikkuse ja manööverdusvõime osas.

Uus ülemise käepidemega T540 XP® Mark III kujundati tarbijate tagasiside põhjal ümber ning tulemuseks sai kerge, tasakaalustatud ja kiire mootorsaag ronimiseks ja lõikamiseks.

Suure lõikevõimsusega T540 XP® Mark III töötati ümber, et tagada maksimaalne töökindlus ja usaldusväärne jõudlus tundidepikkuse kasutusaja jooksul. Selle kerge ergonoomiline disain suurendab kasutusmugavust ning AutoTune™ 3.0 tehnoloogia võimaldab lihtsat käivitust ja tagab tippjõudluse isegi kõige raskemas keskkonnas.

T540 XP® Mark III mootori võimsust täiustab Husqvarna kett SP21G X-CUT, mis maksimeerib täpsust ja tootlikkust. AutoTune 3.0 tehnoloogia võimaldab puuprofessionaalidel kasutada sama käivitusprotseduuri nii kuum- kui ka külmkäivitamisel ilma üleujutusohuta. Husqvarna X-Torqi mootor on muljetavaldavalt võimas ja LowVib-tehnoloogia vähendab käepideme vibratsiooni. Topeltaasad muudavad ronimisrakmete kinnitamise ja eemaldamise lihtsaks, hoides neid ronimise ajal kehale lähemal.

Lisaks pakub Husqvarna uut vastupidavat arboristide ronimisvarustuse sarja, mis on loodud koostöös tööstusharu liidri Teufelbergeriga.gallery image

Sind võivad huvitada ka need artiklid


Mets

Keeruline on metsa majandada, kui talv miinuskraade ei paku

Keeruline on metsa majandada, kui talv miinuskraade ei paku

Saarte Metsamajanduse OÜ tõestab enda näitel, et kui operaat...

Mets

Stihl valmistas uue elektrilise juhtmevaba oksasae

Stihl valmistas uue elektrilise juhtmevaba oksasae

Akuoksasaega HTA 150 pakub Stihl esimest spetsiaalselt metsa...

Mets

Eco Log esitleb uut G-seeria harvesteri

Eco Log esitleb uut G-seeria harvesteri

Eelmisel aastal tutvustas Eco Log mitmeid olulisi uuendusi o...