Menu




Kverneland esitleb TwinFill automaatset paagi täitmise süsteemi

Uudised 29.08.2023   

Kverneland esitleb TwinFill automaatset paagi täitmise süsteemi


TwinFill automaatne täitmisprogramm võimaldab operaatoril ühe toiminguga täita esi- ja tagapaaki üheaegselt ning väldib pikki segamisprotsesse.

Tarkvara tagab, et kõrge kontsentratsiooniga pritsimisvedelik tagumisest paagist jaotatakse ning pumbatakse õige mahu ja sama kontsentratsiooniga nii esi- kui tagapaaki.

Pärast seda, kui mõlemad mahutid on täidetud puhta veega soovitud tasemeni, on kontsentratsioon mõlemas paagis endiselt sama. TwinFilliga saab kasutaja pihustamist kohe alustada, sest segu mõlemas paagis on õigesti lahjendatud, homogeenne ja kasutusvalmis.

Pritsimisvedeliku ühekordseks lisamiseks esi-taga kombinatsioonides olid seni teada vaid lahendused, kus segu ringleb esi- ja tagapaagi vahel edasi-tagasi, et saavutada võimalikult ühesugused kontsentratsioonid mõlemas paagis.

 



Sind võivad huvitada ka need artiklid


Uudised

Uue John Deere F9 700 silokombaini esmaesitlus Eestis

Uue John Deere F9 700 silokombaini esmaesitlus Eestis

Esitlus leiab aset 26. mail kell 14 Wihuri Agri Jüri esindus...

Uudised

Tartus algas Maamess

Tartus algas Maamess

Vaata ülevaadet Maamessi esimesest päevast.

Uudised

Maamessist võtab osa 476 eksponenti üheksast riigist

Maamessist võtab osa 476 eksponenti üheksast riigist

23.-25. aprillil toimub Tartu Näituste messikeskuses pikkade...



See veebileht kasutab küpsiseid.

See veebileht kasutab analüütilisi ja tehnilisi küpsiseid. Vajutades nuppu "Nõustun", lubate nende kasutamise. Nupu "Ei nõustu" vajutamine ei kasuta analüütilisi küpsiseid.

Küpsiste poliitika