Menu
Case IH uuendab Farmlifti mudeliseeriat

Uudised 30.10.2023   

Case IH uuendab Farmlifti mudeliseeriat

Seitsmest mudelist koosneva Case IH Farmlifti järgmise aasta seeria teleskooplaadurid  on varustatud 6F/3R PowerDrive'i jõuülekandega.

Farmlift 633 (maksimaalne tõstevõime/tõstekõrgus 3,3t/6,0m), 737 (3,7t/7,0m) ja 935 (3,5t/9,0m) mudelid jätkavad 140l/min hüdrosüsteemiga. Uus suure vooluhulgaga 160 l/min pump mudelitel 636 (3,6 t/6,0 m) ja 742 (4,2 t/7,0 m) tagab aga kiirema tsükliaja.

Elektrohüdrauliline isetasanduv süsteem asendab tavapärase kompensatsioonisilindri kahe nurgaanduriga. Varustades ECU-le reaalajas asukohateavet, arvutab tarkvara kaldsilindri täpse õlivoolu vajaduse.

Peamised uuendused leiame kabiinis. Nende hulka kuulub uus reguleeritav istmele kinnitatav töökäetugi. See sisaldab integreeritud klahvistikku, mis võimaldab lihtsat juurdepääsu põhifunktsioonidele, lisaks on uus juhtkang koos integreeritud hüdraulika, käigukasti ja süstiku juhtnuppudega ning uus digitaalne armatuurlaud.

Muudetud juhtimispaigutus sisaldab uut 7-tollist värvilist LCD-ekraani. Uue tahavaatekaameraga masinatel saab LCD-ekraanil pilte kuvada ka siis, kui tagurpidikäik on sisse lülitatud. Ekraani kõrval on uus LED-põhine stabiilse riskitasemega koormusmomendi indikaator, mis hoiatab, kui maksimaalne kandevõime on lähenemas ja rakenduda võib hüdrauliline lukustus.

Funktsioonide hulka kuulub aktiivne kopa raputamise/asendisse tagasi liikumise nupp. Uus poolautomaatne asendisse tagasipööramise funktsioon võimaldab operaatoritel seada kaks etteantud poomi sihtasendit tõstmise/langetamise, tühjendamise/pealevõtu ja noole pikendamise/tagasitõmbamise tsükliteks.

Kõik nüüd saadaval olevad mudelid on AFS Connecti valmisolekuga ja varustatud üheaastase AFS Connecti telemaatika tellimusega masinaandmete jälgimiseks ja hoiatusteadete edastamiseks.

gallery image

Sind võivad huvitada ka need artiklid


Uudised

Joskin tutvustab äket põllukultuuridele Bioflex

Joskin tutvustab äket põllukultuuridele Bioflex

Tuginedes oma 40-aastasele rohumaaäkete valmistamise kogemus...

Uudised

Yokohama esitleb uut rehvi Alliance Agriflex+ 373

Yokohama esitleb uut rehvi Alliance Agriflex+ 373

Yokohama Off-Highway Tires(YOHT) tutvustas Agritechnical uu...

Uudised

Claas ja 3A said Agritechnica messil kaks innovatsiooniauhinna hõbedat

Claas ja 3A said Agritechnica messil kaks innovatsiooniauhinna hõbedat

Tänavusel Agritechnical said auhindu kaks Claasi innovaatili...