MenuJoskin tutvustab äket põllukultuuridele Bioflex

Uudised 06.12.2023   

Joskin tutvustab äket põllukultuuridele Bioflex


Tuginedes oma 40-aastasele rohumaaäkete valmistamise kogemusele on Joskin välja töötanud esimese versiooni põllukultuuride jaoks.

Firma esimene põlluäke ei tähenda lihtsalt ühe Belgia ettevõtte oraseäkke piide vahetamist, vaid ümber on kujundatud kogu raam.

Tulemuseks on kuumtsingitud konstruktsiooniga Bioflex rippes äkete valik, mis hõlmab seitset mudelit pikkusega 4,8 m kuni 12 m.

Uus äke on mõeldud laiale valikule põllukultuuridele, mh teravili ja mais. Arendamisel on versioon, mida saab kasutada ka kartulil.

Lisaks pinnase purustamisele õhutavad painduvad 7,0 mm läbimõõduga piid mulda ja optimaalsete ilmastikutingimuste korral tõmbavad need välja noored umbrohujuured. Piide agressiivsust reguleeritakse ülemise hoova ja sügavusrataste asendi kaudu. 4,8 m, 6,0 m ja 7,2 m mudelid on kõik varustatud kolme esi- ja nelja tagumise sügavusrattaga. 8,4 m, 9,6 m, 10,8 m ja 12 m variantidel on viis esi- ja kuus tagumist sügavusratast.

Joskini rohumaaäketest tuttav hüdrosüsteem Variflex on Bioflexi standardvarustuses, tagades pideva ja võrdse rõhu kõikidele piidele, olenemata nende nurgast pinna suhtes.

Kuni 7,2-meetrise tööpikkusega mudelitel on kolm sektsiooni ja kolmel laiemal mudelil viis. Igaüks neist sisaldab kuut rida piide. Kõik mudelid volditakse hüdrauliliselt kokku kuni transpordilaiuseni 2,5 m.Sind võivad huvitada ka need artiklid


Uudised

Esimesed Case IH Farmall elektritraktorid jõuavad Euroopasse aasta lõpus

Esimesed Case IH Farmall elektritraktorid jõuavad Euroopasse aasta lõpus

Farmall 75C Electric on Case IH esimene täiselektriline trak...

Uudised

Agri Partner esindab Eestis Uniat

Agri Partner esindab Eestis Uniat

Agri Partner OÜ ja Poola suurim põllumajandustehnika tootja...

Uudised

Case IH esitleb oma seni suurimat kombaini

Case IH esitleb oma seni suurimat kombaini

Järgmisel nädalal saavad USA National Farm Machinery näituse...