Menu
Esimesed Case IH Farmall elektritraktorid jõuavad Euroopasse aasta lõpus

Uudised 20.02.2024   

Esimesed Case IH Farmall elektritraktorid jõuavad Euroopasse aasta lõpus


Farmall 75C Electric on Case IH esimene täiselektriline traktor, mille aku vastab diiselmootori jõudlusele ja võimsusele ning mida saab laadida alates 10%-st kuni 80%-ni vähem kui tunniga.

Traktor sobib mitmesuguste põllumajanduslike tööde tegemiseks ning täiendavad autonoomsed juhtimisfunktsioonid võimaldavad muuta traktori palju ohutumaks ja tõhusamaks, hoides samal ajal kasutuskulud madalad.

Case IH tutvustab oma uuendusliku elektritraktori Farmall 75C põhiomadusi, mis sobivad nii põllumajanduses kui ka muude tööde tegemiseks:

• 50% väiksemad jooksvad kulud – elektrilise Farmalli osad kuluvad aeglasemalt ja hoolduskulud on väiksemad. Võrreldes diiselmootoriga masinaga kulub elektritraktori kasutamisele ja hooldamisele poole vähem ressursse.

• Ohutusrežiim skaneerib elektritraktorit ümbritsevat keskkonda – Farmall 75C on varustatud ohutusrežiimi funktsiooniga Follow Me, mis tuvastab inimesed, loomad ja muud objektid traktori ümber 360-kraadises piirkonnas.

• Neli tundi pidevat tööd – täielikult koormatud elektritraktor suudab töötada järjest kuni neli tundi. Traktorit saab laadida kolmes režiimis – tavaline 11 tunni jooksul või kiire režiim 5 või isegi 1 tunni jooksul.

• Manuaalne käigukast 12+12 töötab nagu CVX – elektrilisel Farmallil on manuaalkäigukast 12+12 käiguga (kolm astmestikku, neli käiku). Kuigi käigukast on lihtne, tundub sõidukogemus hoopis teistsugune – "istud ja sõidad". Vajaliku võimsuse saavutad hetkega.

• Laialdaselt kohandatav – Farmall 75C Electric tagab koheselt kuni 320 Nm pöördemomenti, mistõttu sobib see kasutamiseks lennujaamades, rasketeks põllutöödeks, kommunaaltöödeks, kergeteks metsatöödeks ja muudeks töödeks.

• Lihtne kasutada – operaatoritel on seda võrreldes mehaaniliste traktoritega tänu suuremale jõule lihtsam kasutada.

• Suurem jõudlus kui praegusel diiseltraktoril – Farmall C Electric, sarnaselt diiselmootoriga traktoriga, tagab 75 hj nimivõimsuse, võimaldades samal ajal lisafunktsioone, nagu rea jälgimine, ohutusrežiim ja mobiilne kaugtoiteplokk 240 V elektritööriistade, näiteks keevitusseadmete, jaoks.

Elektritraktor Case IH Farmall 75C Electric sai eelmise aasta lõpus märkimisväärseid tunnustusi: auhind Farm Machine 2024 Saksamaal ja nominatsioon 2023. aasta mainekal Athenaeum Global Industrial Innovation and Design võistlusel Chicagos.

Farmall 75C elektritraktorid on alates 2024. aasta algusest saadaval Põhja-Ameerikas. Euroopa turule jõuavad esimesed masinad 2024. aasta lõpus.

Case IH traktoreid esindab Eestis AS Dotnuva Baltic, mille esindused asuvad Tartus, Rakveres, Viljandis ja Märjamaal.

gallery image

Sind võivad huvitada ka need artiklid


Uudised

GALERII! Maamess algas!

GALERII! Maamess algas!

Vaata ülevaadet Maamessi esimesest päevast. Galerii leiad a...

Uudised

Homme avatakse Tartus Baltikumi suurim maamajandusmess Maamess

Homme avatakse Tartus Baltikumi suurim maamajandusmess Maamess

18.-20. aprillil toimub Tartu Näituste messikeskuses järjeko...

Uudised

Yara Atfarm ja N-Tester BT – täpse lämmastikväetamise tööriistad põllumehele

Yara Atfarm ja N-Tester BT – täpse lämmastikväetamise tööriistad põllumehele

Atfarm on veebipõhine rakendus põllukultuuride seiramiseks n...