Menu
Avesco müüb Eestis ja Lätis Magni teleskooplaadureid

Uudised 10.05.2024   

Avesco müüb Eestis ja Lätis Magni teleskooplaadureid


Avesco OÜ on nüüd Magni Telescopic Handlers S.r.l. toodete esindaja Eesti ja Läti turul.

Pakutav tooteportfell hõlmab pöörlevaid-, fikseeritud- ja rasketööde teleskooplaadureid.

Olles uus volitatud edasimüüja, vastutab Avesco ka klienditeeninduse ja kõigi turul olevate ja tulevikus müüdavate Magni masinate eest. "Meil on väga hea meel, et saame oma klientidele Lätis ja Eestis pakkuda veelgi laiemat tooteportfelli koos Magni võimsate teleskooplaaduritega ning toetada neid meie tuntud Avesco klienditeenindusega,“ ütleb Akseli Summa, Avesco Baltics tegevjuht. „Need esmaklassilised masinad võimaldavad väga paindlikku tööd kõrgeimal ohutuse ja tootlikkuse tasemel. Seega sobivad need ideaalselt meie klientide vajadustele."

Magni teleskooplaadureid kasutatakse mitmesuguste tööde puhul ehitussektoris, rajatiste haldamisel, kommunaalteenuste osutamisel ja teistes tööstusharudes. Lisaks masinate kõrgele tootmiskvaliteedile, mis on standardselt varustatud ulatusliku tehnikapaketiga, on neil ka suur valik lisaseadmeid. Nende hulka kuuluvad näiteks: pöörlevad kaubaaluste kahvlid, tööplatvormid, trossivintsid, koormakonksud, aknaklaaside vaakumtõsteseadmed või raiepea metsatöödeks.

Erinevate töövahendite lihtsaks ja kiireks vahetamiseks on kõik teleskooplaadurid varustatud Q-Fit kiirvahetussüsteemiga ja kõik töövahendid on varustatud RFID-kiibiga. Kinnitusseadme ühendamisel kasutab kandeseade kiipi, et laadida kinnitusseadme koormusgraafik ja rakendada seda automaatselt.

Kõigil Magni teleskooplaaduritel on patenteeritud kabiinikontseptsioon, millel on kõik kabiini küljed klaasist, 100% õhufiltreerimine, küte, kliimaseade ja DAB+ raadio Bluetoothiga. Operaator saab kabiini suure ekraani abil teha kõik olulised seadistused ning koormusdiagramm kuvatakse interaktiivselt.

Magni Telescopic Handlers S.r.l ,mille peakontor ja tootmine asub Castelfranco Emilias (Itaalia), asutati 2013. aastal ja see on üks maailma juhtivaid tootjaid selles masinaklassis. Ettevõte on pühendunud järjepidevale arengule ja pidevale masinate täiustamisele. Magni teleskooplaadurid on nüüdseks kasutusel kõigil kontinentidel ja on end tõestanud kõige raskemates kasutustingimustes ja väga pikkade kasutusperioodide jooksul.

 

gallery image

Sind võivad huvitada ka need artiklid


Uudised

John Deere taastatud varuosade programm REMAN vähendab keskkonnamõju

John Deere taastatud varuosade programm REMAN vähendab keskkonnamõju

John Deere REMAN varuosade ja komponentide taastamise protse...

Uudised

Avant tõi turule kõige pikema tööajaga uued elektrilised väikelaadurid

Avant tõi turule kõige pikema tööajaga uued elektrilised väikelaadurid

Maailma juhtiv väikelaadurite tootja Avant tõi turule kolman...

Uudised

John Deere toob turule uued H-seeria metsamasinad

John Deere toob turule uued H-seeria metsamasinad

Uued suurema klassi H-seeria harvesterid ja forvarderid näit...