MenuVäderstadi TopDown tähistab 20. aastapäeva ja saab "Aasta põllumajandusmasina" auhinna

Uudised 13.06.2024   

Väderstadi TopDown tähistab 20. aastapäeva ja saab "Aasta põllumajandusmasina" auhinna


2004. aastal tõi Väderstad esimest korda turule mitmekülgse kultivaatori TopDown.

2024. aastal tähistab TopDowni kontseptsioon 20 aasta möödumist, pälvides samal ajal auhinna "Aasta Põllumajandusmasin 2024".

Kultivaator Väderstad TopDown toodi turule 2004. aastal ja see sai oma mitmekülgsuse tõttu kiiresti populaarseks mudeliks. Ühe töötõmbega suudab see pinnast töödelda nii sügavalt kui madalalt. Alates 2004. aastast on masinat korduvalt täiustatud ja see on loonud põllumajanduses uusi suundi.

“TopDown on üks mitmekülgsemaid kombineeritud kultivaatoreid maailmas. See mitmekülgsus on professionaalsete põllumeeste edu võti, mis võimaldab optimeerida mullaharimistulemusi vastavalt nende vajadustele ja tingimustele. Oleme uhked, et vaatame TopDowni arengule tagasi ja oleme ka väga kindlad selle tuleviku suhtes. TopDown on tänapäeval sama asjakohane kui 2004. aastal turule toomise ajal," ütleb Väderstadi mullaharimisseadmete müügi kommertsdirektor Wolfram Hastolz.

Mullu novembris toimunud Agritechnica näitusel kuulutati TopDown with E-Services mullaharimisseadmete kategoorias auhinna "Põllumajandusmasin 2024" võitjaks. Valiku tegi 16 põllumajandusajakirjast koosnev žürii üle Euroopa.

„E-teenuste kasutuselevõtuga viime TopDowni järgmisele tasemele. Võimalus reguleerida mullaharimissügavust ja töö intensiivsust igas põlluosas olenevalt tingimustest ja mullatüübist, parandame töötulemust veelgi, edendades samal ajal mulla tervist, säästes aega ja kulusid,“ ütleb Wolfram Hastolz.

Sind võivad huvitada ka need artiklid


Uudised

Massey Ferguson toob turule uued liblikniidukid

Massey Ferguson toob turule uued liblikniidukid

Massey Ferguson on oma DM-seeriasse lisanud kaks rasket libl...

Uudised

Dotnuva Baltic esitleb ribakülvikut Sumo

Dotnuva Baltic esitleb ribakülvikut Sumo

Dotnuva Baltic esindab alates juulist Suurbritannias toodetu...

Uudised

Claas esitleb viit uut Disco niidukit

Claas esitleb viit uut Disco niidukit

Disco niidukite 25. juubeliaasta tähistamiseks on Claas turu...