MenuDanish Agro avab ülemaailmse kasutatud masinate platvormi

Uudised 04.07.2024   

Danish Agro avab ülemaailmse kasutatud masinate platvormi


Põllumajanduskontsern Danish Agro on avanud uhiuue platvormi, kus edasimüüjad, põllu-, ehitus- ja metsanduse ettevõtted üle kogu maailma leiavad kõik kontserni kasutatud masinad ühelt platvormilt.

Projektis teeb Danish Agro koostööd firmaga Mascus, millele kuulub Euroopa juhtiv kasutatud rasketehnika ja tööstussõidukite ostu-müügi veebileht.

Uuel platvormil pakutakse Danish Agro kvaliteetseid kasutatud masinaid 9 riigist, kokku üle 3000 põllumajandus-, ehitus- ja metsatehnika seadme. Selle uue platvormi abil soovib Danish Agro tõsta kõigi masinate ja seadmete järelturuväärtust, suurendades teadlikkust ja huvi Põhja-Euroopa masinate vastu. Tavaliselt on neil masinatel hea tehniline varustus ning Põhja-Euroopa põllu-, ehitus- ja metsamasinate omanikud hoolitsevad masinate eest hästi, mis tagab nende pika tööea ja tippkvaliteedi ka järgmistele omanikele.

„Oleme juba aastaid soovinud pakkuda sellist ainulaadset platvormi ja nüüd on see lõpuks olemas,” ütleb Danish Agro kontserni masinate valdkonna direktor Jens Skifter. ”Oleme kaubelnud kasutatud masinatega kogu maailmas pikka aega, kuid koostöös Ritchie Bros. ettevõttega Mascus on Danish Agro loonud ühtse keskkonna, kus meie äripartnerid leiavad eksklusiivseid pakkumisi. Euroopa edasimüüjad, põllu-, ehitus- ja metsanduse ettevõtted leiavad, mida nad otsivad, nii Euroopas kui kogu maailmas.”

„Oleme uhked ja õnnelikud, et Danish Agro valis meid koostööpartneriks,” lisab Rickard Krøtø, firma Mascus International tegevdirektor. ”Danish Agro on Põhja-Euroopa suurim rasketehnika müüja ja me vastasime nende vajadustele. Koostöös Danish Agro kontserni ja meie IT-osakonnaga oleme leidnud uusi võimalusi tegevuste tõhustamiseks, mis võimaldavad Danish Agrol kasutatud masinaid ja seadmeid  müüa.”

Viimase 8 aasta jooksul on masinaäri Danish Agro jaoks märkimisväärselt kasvanud, saavutades 2023. aastal üle 820 miljoni euro suuruse käibe. Kontsern, mis tegutseb 9 riigis, on muutunud Põhja-Euroopa suurimaks rasketehnika müüjaks ning kuulub Euroopa kolme suurima hulka.

Tutvuge uue platvormiga siin.

 

 

 

 

gallery image

Sind võivad huvitada ka need artiklid


Uudised

Massey Ferguson toob turule uued liblikniidukid

Massey Ferguson toob turule uued liblikniidukid

Massey Ferguson on oma DM-seeriasse lisanud kaks rasket libl...

Uudised

Dotnuva Baltic esitleb ribakülvikut Sumo

Dotnuva Baltic esitleb ribakülvikut Sumo

Dotnuva Baltic esindab alates juulist Suurbritannias toodetu...

Uudised

Claas esitleb viit uut Disco niidukit

Claas esitleb viit uut Disco niidukit

Disco niidukite 25. juubeliaasta tähistamiseks on Claas turu...