Menu



Eesti turule jõudis uue põlvkonna teraviljakülvik Farmet Falcon PRO

Uudised 06.04.2025   

Eesti turule jõudis uue põlvkonna teraviljakülvik Farmet Falcon PRO


Võrreldes esimese põlvkonna Falconiga said uue lahenduse praktiliselt kõik olulisemad sõlmed.

Põhjaliku uuenduskuuri läbinud Falcon PRO on tootmises alates aastast 2023.

Teraviljakülviku Falcon erinevad modifikatsioonid on Farmeti tootevalikus olnud juba pea 15 aastat. Aastatega kogutud kogemuste baasil on uuel mudelil hulgaliselt uuendusi ja parendusi Võrreldes esimese põlvkonna Falconiga said uue lahenduse praktiliselt kõik olulisemad sõlmed – elektroonika, hüdraulika, väljakülviseadmed, seemendisektsioonid. Kasutusel on uusimad innovatiivsed lahendused, tagamaks väga täpse ja kiire külvi ka kõige keerulisemates oludes.

PRO mudeli töölaiused on 4, 6 ja 8 meetrit, külvisepunkrite mahud 4000, 6000 ja 8000 liitrit. Saadaval on nii mono- kui kombikülvikud. Korraga saab külvata kolme kultuuri + väetist.

Falconi üks eeliseid on tema väga paindlik moodul-lahendus: võimalik on kasutada kuni kaheksat eri kombinatsiooniga eelharimise-väetuse sektsiooni, kolme erineva reavahega (125, 150 ja 167 mm) seemendisektsioone teraviljale ja (250, 300 ja 334 mm) rapsile ning 750 mm reavahega maisikülvi sektsiooni. Eelharimine ja väetiseannustamine käib vastavalt vajadusele, kas ketaste või piidega. Külvipinnase tihendamine toimub suurte offset-asetusega ratastega, millel on laiad madalsurve rehvid.

Uudne lahendus külvikuturul on Falcon PRO külgnihkega külvisektsioon, mis võimaldab külvata väetist nii seemneridade alla, koos seemnetega või reavahedesse.

Falcon PRO teeb sektsioonkülvi. Võimalik juhtida korraga tervet masinat kogu töölaiuses, sulgeda poolt masinat või juhtida väljakülvi igas seemendis eraldi. Külviku kõikide funktsioonide juhtimine toimub vastavalt soovile kas traktori konsooli ekraanilt või iPadi abil läbi juhtmevaba kontrollsüsteemi.

Farmeti külvikutel on põllumajandusmasinate turul unikaalne 3-aastane tehasegarantii.

Rohkem infot kodulehel www.farmet.ee.



Sind võivad huvitada ka need artiklid


Uudised

Lely esitleb Astronauti uut versiooni

Lely esitleb Astronauti uut versiooni

Lely kinnitusel viib Astronauti uusim versioon A5 Next robot...

Uudised

Massey Fergusoni traktorite lipulaev MF 9S seeria on nüüd saadaval ka Eestis

Massey Fergusoni traktorite lipulaev MF 9S seeria on nüüd saadaval ka Eestis

MF 9S seeria koosneb kuuest mudelist võimsusega 285–425 hj n...

Uudised

John Deere söödakombain ületab 1000 hobujõu piiri

John Deere söödakombain ületab 1000 hobujõu piiri

John Deere 8000 ja 9000 seeria söödakombainid kannavad nüüd...