MenuAVR esitleb uusi kartulipanemismasinaid

Uudised 26.05.2020   

image for article

Reklaam

Profi banner

Profi banner


Kartulikasvatamise seadmetele spetsialiseerunud Belgia tuntud tootja AVR tutvustab kolme uut Cerese kartulipanemismasinat: 200M, 200H ja 440.

Ceres 200M on mehaaniliselt töötav kaherealine kartulipanemismasin. See kasutab sama istutussüsteemi nagu teised Cerese masinad, kuid selle kõige lihtsamat varianti. Saadaval on kaks punkri suurust, 750 kg ja 1300 kg.

Ceres 200H on samuti kaherealine, kuid sellel on peaaegu kõik suuremate ​​neljarealiste AVR kartulipanemismasinate võimalused. 200H töötab hüdrauliliselt ja selle punker on suurem, laiusega kuni 2,85 m.

AVR uue mudelirea ehteks on Ceres 440, mida juhitakse ISObus’i kaudu, kasutades traktori terminali või oma spetsiaalset ekraani. GPS-sisendiga saab see kontrollida sektsioonide juhtimist ja muutuvas koguses väetamist. Sellel hüdrauliliselt töötaval masinal on iga rea sõltumatuks juhtimiseks oma mootor.

AVR tutvustab ka süsteemi AVR Connect, mis on saadaval kombainis Puma 4.0. Seda saab kasutada põlludokumentide koostamiseks ja kasutatava seemne sordi ja koguse salvestamiseks ning põlluteavet saab vormifailina importida. Telemaatikasüsteemile on kaugjuurdepääs, et näha tööd reaalajas ja teha vajalikke muudatusi.

Ceres 440 puhul on saadaval mitu varianti alates 1,5 t fikseeritud punkrist kuni 1,9 t kallutuspunkrini. Samuti on valikutes pulbrimoodul, graanulite aplikaator ja pihustussüsteem.

AVRi kartulikasvatustehnikat esindab Eestis Sargveres asuv Raidohei OÜ.gallery image

Sind võivad huvitada ka need artiklid


Uudised

Arion 400 saab 155 hobujõudu

Claas heidab valgust Arion 400 traktorite neljanda põlvkonna...

Uudised

John Deere ja Solorrow koostöö: uus äpp toob digitaalse täppisviljeluse

Uue, asukohapõhise äpiga, mille arendajaks on Saksamaa start...

Uudised

Grimme EVO 280 sai uuenduse

2018. aastal esitletud kaherealine punkrikombain EVO 280 koo...