Menu
Massey Ferguson toob turule uue 5S mudeliseeria

Uudised 11.01.2021   

Massey Ferguson toob turule uue 5S mudeliseeria


Uus viie mudeliga 5S seeria ühendab kompaktsed mõõtmed põllutööks vajaliku jõudluse ja võimsusega, jagades oma välist värvilahendust ja kujundusnüansse hiljuti turule tulnud 8S seeriaga.

Uus seeria on mõeldud asendama 5700S mudelirivi järgmiste võimsusastmetega: 105 hj 5S.105, 115 hj 5S.115, 125 hj 5S.125, 135 hj 5S.135 ja 145 hj 5S.145. 5S traktorid on saadaval kolme spetsifikatsioonitasemega Essential, Efficient ja Exclusive.

Jõuallikaks on nelja silindriga 4,4-liitrine V-astmele vastav AGCO Power mootor, mis on ühendatud kas 16x16-käigulise, Dyna-4 või 24x24 Dyna-6-ga, pool-powershift käigukastiga. Exclusive ja Efficient-tasemel mudelite standardvarustuses on AutoDrive, mis  võimaldab automaatset käiguvahetust, sõltuvalt kiirusest ja mootori koormusest.

Tagumine tõstevõime on suurendatud 7,0 % kuni 5,7 tonnini ja lisavarustuses olev eesmine tõstevõime on 2,5 t kuni 3,0 t.

Uus ja tugevam esisild vähendab pöörderaadiust 4,0 meetrini, isegi kui see on varustatud laaduri alamraamiga. Kui võrrelda John Deere 6120M ja New Holland T5EC mudelitega, mille teljevahe on lühem kui Massey 2,55 m, on brošüüristatistikat kasutades 5S pöördering neist 0,7–1,9 m väiksem.

Vaiksemas kabiinis leiame Exclusive ja Efficient mudelite samasuguse käetoe nagu hiljuti turule tulnud 8S-l (Essential mudelitel on lühem käetugi).

Exclusive mudelite standardvarustuses (teistel lisavarustuses) olev Datatronic 5 ISObus-ühilduv puutetundlik ekraan jälgib kõiki traktori funktsioone ja juhib ISObus-ühilduvaid töövahendeid.

Ventilatsioonisüsteemis on paremaks õhujaotuseks teostatud kapitaalremont, et tõhusamalt niiskust eemaldada. Kõiki mudeleid saab tarnida laadurivalmina või paigaldada juba tehases laadur Massey FL seeriast.

Sarja 5700S tootmine lõpetatakse 2021. a I kvartali lõpus. 5S kokkupanek algab peagi pärast seda.

gallery image
gallery image

Sind võivad huvitada ka need artiklid


Uudised

GALERII! Maamess algas!

GALERII! Maamess algas!

Vaata ülevaadet Maamessi esimesest päevast. Galerii leiad a...

Uudised

Homme avatakse Tartus Baltikumi suurim maamajandusmess Maamess

Homme avatakse Tartus Baltikumi suurim maamajandusmess Maamess

18.-20. aprillil toimub Tartu Näituste messikeskuses järjeko...

Uudised

Yara Atfarm ja N-Tester BT – täpse lämmastikväetamise tööriistad põllumehele

Yara Atfarm ja N-Tester BT – täpse lämmastikväetamise tööriistad põllumehele

Atfarm on veebipõhine rakendus põllukultuuride seiramiseks n...