MenuJohn Deere laiendab masinate sünkroonimist

Uudised 22.02.2021   

image for article

Reklaam

Profi banner

Profi banner


John Deere laiendab oma Machine Sync-süsteemi erinevatele masinatele:  söödavarumismasinad, kombainid ja traktorid saavad nüüd teisi traktoreid juhtida.

Machine Synciga juhib kombain mahalaadimise ajal kõrval sõitvat traktorit. Söödavarumismasinad ja traktorid saavad nüüd ka teisi traktoreid kontrolli alla võtta.

John Deere käivitas Machine Synci 2012. aastal. Põllumajandustehnoloogia tootja sõnul on süsteem ennast tõestanud eriti pimedas ja pikkadel tööpäevadel. Tänu satelliitnavigatsiooni põhisele sünkroonimisele reguleerib kombain täielikult haagisega tema kõrval sõitva traktori kiirust ja juhtimist. See säästab juhi töökoha ja minimeerib laadimiskadusid.

Muud sünkroonimisega varustatud masinad

John Deere'i kinnitusel on tehnoloogia kasutatav mitte ainult kombainikoristusel, vaid ka püsiva ülekoormusega seotud koristusprotsessidel. Seetõttu pakub John Deere nüüd ka masinate sünkroonimist söödavarumismasinatele ja traktoritele. Traktorite puhul saab süsteemi kasutada nt kartuli, porgandi ja muu köögivilja koristamisel.

Enamiku nõutavatest tehnoloogiatest, nagu JDLink, StarFire vastuvõtja ja Gen4 Premium Display koos automaatika aktiveerimisega tellivad paljud John Deere'i kliendid juba tehasest. Võimalik on ka järelpaigaldus.gallery image

Sind võivad huvitada ka need artiklid


Uudised

Sellist 70-seeria New Hollandit pole te varem näinud

See kahel Ford New Holland 70 seeria traktoril põhinev Doe T...

Uudised

Uus JCB 403 Plus: kompaktne, jõuline ja kabiiniga

Lisaks varasemale kompaktsele rataslaadurimudelile 403 Smart...

Uudised

Tegijal juhtub!

Meile saatis ägedaid pilte Oliver Land vintsimisteenust ja r...