Menu



Ursus paneb pillid kotti

Uudised 14.07.2021   

Ursus paneb pillid kotti


Katsed raskustes oleva Poola ettevõtte ümberkorraldamiseks on ebaõnnestunud ning riigi suurim traktorite ja põllutöömasinate tootja kuulutas välja pankroti.

Ettevõte võitles finantsprobleemidega ja teenis aastaid suuri kahjumeid. 2019. aasta lõpul teatas Ursus plaanist müüa kaks oma tootmiskohta suure restruktureerimisprogrammi raames. Ühe neist omandas Hollandi söödamiksrite tootja Trioliet.

Hoolimata lepingute võitmisest traktorite tarnimiseks Etioopiasse, Tansaaniasse ja Sambiasse, lõpetas ettevõte eelmise aasta enam kui 12 miljoni euro suuruse kahjumiga.

Veel 2017. aasta Agritechnical üllatas Ursus külastajaid mitme stiilse 150-hobujõulise traktoriga. Ettevõte oli meelestatud laienema uutele turgudele ja otsis aktiivselt edasimüüjat Ühendkuningriigist.

Pankrot lõpetab Poola traktoritootja 125-aastase tegevuse, mis on tarninud peaaegu pooled praegu riigis kasutatavatest 1,5 miljonist traktorist.



gallery image

Sind võivad huvitada ka need artiklid


Uudised

4096 tonni 12 tunniga: CLAASi söödakoristusmasin JAGUAR 1200 püstitas uue maailmarekordi

4096 tonni 12 tunniga: CLAASi söödakoristusmasin JAGUAR 1200 püstitas uue maailmarekordi

CLAASi uus Jaguar 1200 püstitas uue ametliku söödakoristuse...

Uudised

DJI põllumajandusdroonid jõuavad Euroopa turule

DJI põllumajandusdroonid jõuavad Euroopa turule

Hiina droonitootja DJI pakub nüüd oma põllumajandusdroone Ag...

Uudised

Case IH pakub maisi jaoks 12-meetrist heedrit

Case IH pakub maisi jaoks 12-meetrist heedrit

16-realine maisiteravilja heeder C516-75 ridade laiusega 75...