Menu



John Deere toob turule oma seni suurima järelveetava pritsi

Uudised 03.08.2021   

John Deere toob turule oma seni suurima järelveetava pritsi

John Deere’i 7500-liitrine R975i võimaldab kasutajatel tõsta tootlikkust, kattes ühe paagitäiega suurema ala.

Kahe ahelaga süsteemiga PowrSpray varustatud R975i liitub 2022. aastal ülejäänud R900i seeria tootevalikuga, mille paakide mahud on seni 4400, 5200 ja 6200 liitrit.

Esmakordselt JD pritsidel pakuvad mudelid M900(i) ja R900i esmakordselt pihustite vahekaugust 25 cm, kusjuures iga 50 tagant on poomil ka lisapihusti. Poomi mõlemasse otsa on paigaldatud lisaks pihusti, et tagada täielik katvus ja välistada aladoseerimine.

John Deere'i 2022. aasta järelveetavate pritside mudelid saavad uusi funktsioone ka sel hooajal turule toodud R700i seeria valikutest. Nende hulka kuulub individuaalne pihustite juhtimine üle- või aladoseerimise vältimiseks. Individuaalne pihustite juhtimine võimaldab säästa taimekaitsevahendeid summas kuni 6 eurot hektarilt.

Teine uuendus on suletud täitesüsteem, mis hoiab ära operaatori kokkupuute taimekaitsevahenditega.



gallery image

Sind võivad huvitada ka need artiklid


Uudised

Amazone Catros kompaktne ketasäke saab 25-aastaseks

Amazone Catros kompaktne ketasäke saab 25-aastaseks

2001. aastal tõi Amazone turule äsja väljatöötatud Catrose,...

Uudised

Agri Partner esitleb Eversi aeraatorit

Agri Partner esitleb Eversi aeraatorit

Evers Agro rohumaade õhustajad on välja töötatud spetsiaalse...

Uudised

KRONE BiG Pack HDP II saavutas Farm Machine 2026 võistlusel esikoha

KRONE BiG Pack HDP II saavutas Farm Machine 2026 võistlusel esikoha

FARM MACHINE (varasema nimetusega Machine of the Year)...



See veebileht kasutab küpsiseid.

See veebileht kasutab analüütilisi ja tehnilisi küpsiseid. Vajutades nuppu "Nõustun", lubate nende kasutamise. Nupu "Ei nõustu" vajutamine ei kasuta analüütilisi küpsiseid.

Küpsiste poliitika