MenuClaas uuendab suuri vaaluteid

Uudised 23.09.2021   

image for article

Uus põlvkond hõlmab kolme mudelit töölaiusega 9,3 m kuni 15 m: Liner 4700 Trend, Liner 4800 Business ja Liner 4900 Business.

Kõiki kolme iseloomustavad väike transpordikõrgus ja arvukalt funktsioone, mis muudavad kasutajate elu lihtsamaks.

Erinevalt eelmistest versioonidest ulatuvad teleskoopvarred välja ja tõmbuvad tagasi patenteeritud C-profiili ja liugrööbaste süsteemi abil, mis võimaldab kiiresti reguleerida töölaiust. Business-mudelites saab varred ükshaaval sisse tõmmata (Trend-mudeleis paarikaupa). Vaalu laiust saab reguleerida vahemikus 1,3-2,2 m (4700), 1,4-2,4 m (4800) ja 1,4-2,5 m (4900).

Ümberkujundatud kardaanriputusega rootori vedrustussüsteem võimaldab mehaaniliselt juhitavatel rootoritel liikuda kolmes suunas, et jälgida maastikku. Patenteeritud Grass Care rootori juhtimissüsteem tagab sujuva pöörlemisliikumise isegi suurel liikumiskiirusel.

4700 ja 4800 on standardvarustuses neljarattalise šassiiga, samas kui 4900-l on kõigil neljal rootoril kuuerattaline süsteem (teistel mudelitel lisavarustuses). Kõigi nelja rootori kõrgust juhitakse hüdraulika abil kabiinist.

Piivarte sisestamine ja eemaldamine käib kiirelt ja lihtsalt ning teleskoopvarred saab  täielikult sisse tõmmata ja põhiraami suhtes 90-kraadise nurga all kokku panna. Teleskoophoobadel on automaatne transpordilukk, mis Business-mudelitel avaneb hüdrauliliselt.

4,0 m transpordikõrgus saavutatakse ilma, et oleks vaja piivarsi eemaldada. See lühendab seadistamisaegu, kuna masina saab transpordiasendisse ja tööasendisse voltida kabiinist.

Suured põhiraami rehvid on saadaval läbimõõduga kuni 1,24 m. 800/35 R22.5 rehvidega jääb vaaluti transpordilaius alla 3,0 m.

Poolautomaatne alus ja parkimisklamber koos värvikoodiga hüdrovoolikuühendustega lihtsustab kõigi nelja mudeli kinnitamist ja eemaldamist.gallery image

Sind võivad huvitada ka need artiklid


Uudised

MacDon pakub kiiremaid ja efektiivsemaid lintheedreid

Kanada tootja MacDon lubab, et uue põlvkonna FD2 mudelid töö...

Uudised

Baltic Agro Machinery AS-i asus juhtima Marek Tamm

Alates 11. oktoobrist juhib Baltic Agro Machinery AS-i Marek...

Uudised

Claas toob turule laiema taganiiduki

Disco 4400 Contour on välja töötatud vastavalt klientide soo...