MenuJCB esitleb uut keskklassi Loadall mudelit

Uudised 12.01.2022   

image for article


Uue keskklassi mudeli 538-70 maksimaalne tõstevõime 3,8 tonni ja tõstekõrgus 7,01 m.

538-70 asetub Series III sarja praeguste 532-70 ja 542-70 mudelite vahele.

Tugev tõstevõime 4,0–6,0 meetri kõrgusel laadimise tsoonis on kriitilise tähtsusega pallide virnastamiseks või nt teravilja ja köögiviljakastide laadimiseks.

Nagu kõik keskklassi Loadallid, on ka 538-70 saadaval nelja erineva ülekande, kolme võimsusversiooni ning kolme standardfunktsiooni ja -spetsifikatsiooni tasemega. Variant Agri on varustatud Stage V DieselMAX 448 mootori 109 hj versiooniga, mis on ühendatud JCB Torque Lock 4 käigukastiga.

Agri Super saab samast mootorist kätte 130 hj ja standardkäigukastiks on neljakäiguline Powershift. Koos 150 hj Agri Xtraga on see saadaval ka kuuekäigulise Autoshiftiga, millel on automaatne ja manuaalne käiguvahetus. Agri Superi ja Agri Xtra saab ka DualTech VT kastiga.

Kõigi variantide standardvarustuses on rataste automaatne joondamine kolme roolimisrežiimi vahel vahetamisel ja automaatne kahesuunaline ventilaator, mis puhub õhu sisselaskevõrest tolmu ja prahi. Standardvarustuses on ka Command Plus kabiin, 140 l/min koormustundlik hüdraulika, LiveLink telemaatika ja automaatne Smooth Ride noolevedrustus (lisavarustus Agri versioonil).Sind võivad huvitada ka need artiklid


Uudised

Pöttinger toob turule sektsioonide juhtimisega niiduki

Uuel niidukil on sektsioonide juhtimine, mis võimaldab olene...

Uudised

Merlo eWorker – auhinnavõitjate põlvkond

Uus täiselektriline Merlo teleskooplaadur võitis prestiižika...

Uudised

Valtra esitleb uut Q-seeriat

Uus Q-seeria võimsustega 230 hj kuni 305 hj täidab Valtra to...