MenuWihuri tööstuslikud generaatorid tagavad katkestusteta töö

Uudised 06.01.2023   

Wihuri tööstuslikud generaatorid tagavad katkestusteta töö


John Deere’i mootoriga tööstuslikud generaatorid on mõeldud laiemale tarbijaskonnale.

Ettevõtte Eesti Biogaas OÜ otsustas 2022. aasta lõpus investeerida elektrigeneraatoritesse biojaamade elektrienergia varustuskindluse tõstmiseks.

Elektrienergia autonoomsus ja töökindlus tagavad gaasijaamades tõrgeteta töö just eriolukorras, näiteks ootamatu elektrikatkestuse korral.

Uued generaatorid leiavad tee kõikidesse ettevõtte tootmisüksustesse, täpsemalt Vinni, Oisu ja Ilmatsalu jaamadesse. Wihuri generaatorite kasuks otsustati Eesti Biogaasi esindaja Kristjani Stroomi sõnul just seetõttu, et “Wihuri OÜ on usaldusväärne partner ja teiseks oluliseks teguriks oli generaatorite kiire tarneaeg”. Lisaks tugineti Stroomi sõnul varasemale heale koostööle ja kogemusele.

 

Generaatorid leiavad kasutust näiteks ehitus-, põllumajandus ja energiasektoris. Wihuri Tehnika generaatorite korpused on valmistatud terasest ja ehitatud selliselt, et need peavad vastu ka kõige raskemates tingimustes, nii niiskes kui soolases keskkonnas, pakase ja sademetega. Korpuste ehitus tagab mugava ligipääsu elektriühenduste tegemiseks ja kiirete hoolduste jaoks. Kõiki seadmeid on võimalik kohaldada vastavalt kliendi soovidele ja erivajadustele ning kõik detailid saab lisada juba tootmisliinil.

Generaatori südameks on John Deere mootor, mis on tuntud oma vastupidavuse, vähese vibratsiooni ja müra ning madala kütusekulu poolest. Tulemus on töökindel ja spetsifikatsioonidele vastav generaator, millele klient saab kindel olla iga päev. Seadmed on disainitud ja toodetud Itaalias Green Poweri tehases.

Wihuri tootevalikust leiab statsionaarsed generaatorid non-cert emissiooni tasemega 30-200 kVA ning uute Euroopas kehtivate liikuvate generaatorite nõuetele (EU REG 2016-1628) vastavad seadmed tootevalikus 30-300 kVA.

 

 

 

 

 

 

 

 

gallery image

Sind võivad huvitada ka need artiklid


Uudised

John Deere esitleb traktori 9RX uusi mudeleid

John Deere esitleb traktori 9RX uusi mudeleid

John Deere tõi USA-s, Texase osariigis Houstonis toimuval Co...

Uudised

Esimesed Case IH Farmall elektritraktorid jõuavad Euroopasse aasta lõpus

Esimesed Case IH Farmall elektritraktorid jõuavad Euroopasse aasta lõpus

Farmall 75C Electric on Case IH esimene täiselektriline trak...

Uudised

Agri Partner esindab Eestis Uniat

Agri Partner esindab Eestis Uniat

Agri Partner OÜ ja Poola suurim põllumajandustehnika tootja...