MenuKoroonauudiseid: JCB ja Kuhn panevad tootmise seisma

Uudised 20.03.2020   

image for article

Reklaam

Profi banner

Profi banner


JCB lõpetas koroonaviiruse leviku tõttu langenud nõudluse tõttu tootmise oma Ühendkuningriigi tehastes ja Kuhn seiskas tootmise Prantsusmaal.

JCB peatab tootmise kuni järgmise nädala lõpuni oma üheksas Staffordshire'is, Derbyshire'is ja Wrexhamis asuvas tootmisettevõttes. Mis saab edasi, ei ole veel otsustatud.

"Need meetmed on JCB ajaloos enneolematud, kuid vajalikud ettevõtte kaitsmiseks," ütleb JCB tegevjuht Graeme Macdonald.

Kuhni grupi Šveitsi emaettevõte Bucher Industries on ajutiselt sulgenud kõik oma Prantsusmaa tootmisüksused.

Seoses viiruse levikuga ja Prantsuse valitsuse vastavate direktiividega võeti vastu otsus kaitsta kõigi Bucher Industries töötajate tervist ja ohutust ning toetada valitsuse pingutusi leviku vähendamiseks.

Kuhni kontsern on Prantsuse põllutöömasinate sektori suurim tööandja, hõivates ka 80%-90% Bucher Industries' 3500 töötajast Prantsusmaal.

Kuhnil on kaks tootmisüksust Savernes’is (niidukid ja nn jõuvõtuvõlliga mullaharimismasinad), Kuhn-Huardis (adrad, jõuvõtuvõllita mullaharimisseadmed ja täppiskülvikud) Châteaubriant’is, Kuhn-Blanchardis (pritsid) Cheméré'is ja Kuhn-Audureau (põhu- ja söödatehnika ning hekilõikurid) La Copechagniére'is.

Uute masinate tootmine on kõigis tegevuskohtades ajutiselt peatatud, kuid kriitilised tegevused nagu klienditugi, masinate ja varuosade tarned, säilitatakse. Kuhn Farm Machinery UK tegevdirektor Siân Pritchard ütleb, et see on õige otsus kõigi töötajate ohutuse tagamiseks.

Prantsuse tehaste jätkamine on kavandatud 1. aprilliks 2020 ja see sõltub pandeemia edasisest arengust ning valitsuse vastavatest otsustest.

Bucher Industries sulges ajutiselt ka tootmisüksused Malaisias ja Hiinas.gallery image

Sind võivad huvitada ka need artiklid


Uudised

Sellist 70-seeria New Hollandit pole te varem näinud

See kahel Ford New Holland 70 seeria traktoril põhinev Doe T...

Uudised

Uus JCB 403 Plus: kompaktne, jõuline ja kabiiniga

Lisaks varasemale kompaktsele rataslaadurimudelile 403 Smart...

Uudised

John Deere laiendab masinate sünkroonimist

John Deere laiendab oma Machine Sync-süsteemi erinevatele ma...