MenuUus Kuhni prits mahutab 38000 liitrit

Uudised 14.05.2023   

Uus Kuhni prits mahutab 38000 liitrit


Lexis 3800 on Kuhni uusim järelveetav prits. 3800-liitrise nimimahuga on see suurim ettevõtte kolme mudeliga järelveetavate pritside valikus.

Uue Lexise maksimaalne pikkus on 6,90 m, üldlaius 2,55 m ja tühimass veidi üle kolme tonni.

Saadaval on kuni 28m töölaiusega alumiiniumpoomid. Pinnase tihenemise vähendamiseks paigaldatakse 1,85 m läbimõõduga rehvid.

Pakutakse Manuseti käsitsiloputussüsteemi. Sellel on kaks peamist ventiili, mida juhitakse juhtjaamast. Tööjaamast nähtav loputuspaagi taseme näidik aitab ka loputamise ajal hõlpsalt järjestada.

Uus pihusti on saadaval ka Diluset+-ga, mis aitab täita ja lahjendada jääkkoguseid. Pihustamist saab kasutada Kuhni CANbusi juhtpuldi, CCI 800 või 1200 või mõne muu ISObusi terminali abil.

Pritsi paagi kuju hoiab raskuskeskme madalal, mis aitab säilitada stabiilsust keerulisemates tingimustes. Pukseerimisaasa ja telje vaheline kaugus 4,30 m koos Track Assist güroskoopilise roolimissüsteemiga aitab parandada traktori rataste jälgimist.

Lexis 3800 saab varustada CCE individuaalse düüsi juhtimisega, Autospray PWM tehnoloogiaga või Boom Assist Extreme kontuurijuhtimissüsteemiga. Kuhni CCI Connecti lahendused ja MyKuhni portaal pakuvad ka kaugjuurdepääsu masinale ning töö- ja rakendusandmetele.

Sind võivad huvitada ka need artiklid


Uudised

Massey Ferguson toob turule uued liblikniidukid

Massey Ferguson toob turule uued liblikniidukid

Massey Ferguson on oma DM-seeriasse lisanud kaks rasket libl...

Uudised

Dotnuva Baltic esitleb ribakülvikut Sumo

Dotnuva Baltic esitleb ribakülvikut Sumo

Dotnuva Baltic esindab alates juulist Suurbritannias toodetu...

Uudised

Claas esitleb viit uut Disco niidukit

Claas esitleb viit uut Disco niidukit

Disco niidukite 25. juubeliaasta tähistamiseks on Claas turu...